automoto.ee foorumid

Täisversioon: K:"invakäru" hind
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kui palju võiks maksta rahuldavas korras invakäru (see kandiline variant)?
Vanaraua kokkuostuhinnast paari tuhandeni. See viimane kehtib juhul, kui asi tõesti ideaalkorras ning leiad puhrtpimesi ostja, kes selle järgi väga igatseb, st on isendisse armunud. Sellistel asjadel on reeglina ülimalt nišiturg, st korraliku hinnaga ostjat võib sageli oodata aasta või paar võim enamgi...
tänud info eest
Viie tuhandega ostsin omale kõva kerega invaka, millel dokumente polnud ja vajab ikka siit-sealt nokitsemist, kuid keevitada pole kuskilt vaja. Huvilisi olevat veel palju olnd. Üks tuli ise kohale ,et käru peale visata ja kohe ära vedada, aga siis oli see masin minu oma juba. Paari tuhande eest võtaks neid hulgim kohe omale.
Ideaalkorras isendid, paberitega ja taastatud maksavad 10ka kanti.
Ma postitasin oma invaka teemasse su küsimusele vastuse, et saad sealt lugeda. Muidu üldiselt invakad lähevad kiiresti kallimaks ka seepärast, et soomlased ostsid neid vahepeal hea hinnaga ning nüüd on suhteliselt raske neid leida odavalt, et taastada. Näiteks käisin ühe joodikust vanamehe juures, kellel oli õue peal väikese matsu saanud invakas. Küsisin siis, et mis hinnaga müügiks ka oleks, et mul teisele juppe vaja, siis öeldi et minu rahakott tollele peale ei hakka, mis ajas ikka närvi küll.Toungue