automoto.ee foorumid

Täisversioon: jawa tramp
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mure selline ,et jawa tramp il sidur libiseb peale käigu vahetust lööb libisema ja jääbki..Mis viga võib olla kas peab peale keerama või midagi ära vahetama,ega jawadele sport sidureid saada pole?
Pigem tuleks siduri vabakäiku reguleerida või sidurivedrusid pingutada. Vajadusel võib sidurikettad välja vahetada.
rallitaja Kirjutas:Vajadusel võib sidurikettad välja vahetada.
LOL - ma naeran end kõveraks selle peale kes soovitab esimesena 638 (ehk ka Trampi mootoril) vahetada siduri kettaid.
Sidurivedrud on kõikidel ühepingega ega vaja ülepingutamist.
Sport sidurist ei ole kuulnud. Samas kett on seal kõige nõrgem lüli st raibe venib kui vana püksikumm peale head sööki.

Hakka julmalt katsetama automaatsiduri kallal ja siduri trossi pikkuse reguleerimise kallal siis saad parema tulemuse.
638 puhul on mul suht kindel süsteem tavaliselt peale remonte. Automaatsidur täielikult maha keerata. siis õrnalt hakata teda peale keerama masin käima ja käikude vajutamine sidurit rakendades. Kui sidur hakkab "krr- krr" tegema pehmelt vabalt käigu peale vajutades siis on veidi palju. Seejärel reguleerin trossi ära kontrollin automaatsiduri regulli üle. Siis proovisõit.
NB võib ka olla õli viga - raibe mootor ei salli eriti automaatkäigukasti õlisid millegipärast. Olin ise ükskord teepeal seetõttu. Sidur libises mis kole:S
Küsimus: kuidas sa trampi arvele said, endateada puudub tal tüübikinnitus.
polegi arvel teda lasen ühel saarel ringi temaga põhiliselt ja seal ei ole politseinike
Vabandust , et küsin aga mis asi see jawa tramp on pole lihtsalt ennem kuulnud
süüteküünal Kirjutas:Vabandust , et küsin aga mis asi see jawa tramp on pole lihtsalt ennem kuulnud

http://www.jawa.eu/ abiks Smile

Samuti otsimine Google'ist märksõna "Jawa Tramp" alt Smile
kuskilt kuulsin ,et äkki on liiga hea õli sees,soovitati siksi õli panna mis arvate käigukasti