automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kadett B
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
Miks ma seda teemat varem ei leidnud!?

Ma ostsin samal ajal sama värvi kadett B, mis seisis kah laudas Toungue
Ei hakka pikalt siin üle seletama. Võite vaadata sellest lingist:
Minu projekt

Mul on teine 2-Door Sedan veel varuks - ehk saame juppe vahetada.
Vaja on (seoses ette ketaspidurite panekuga) ketas-variandi asse, kus on ka sadulakinnitus.

uglyfant, võta minuga MSN teel ühendust.
Vaudes... nüüd on vähemalt mõttekaaslane olemas Smile)

Tänaseks õhtuks loodaks panna pilte ka veel juurde, sest tagumine ots on juba üsnagi valma, nii, et on ikka mingit progressi konkreetsemalt näha.
Naabrite meelerahu säilitamiseks ei hakanud täna enam tööd tegema, jõudsin liiga hilja kahjuks koju. Sellega seonduvalt siis...

Milline seadustik reguleerib mürataseme elamurajoonis? Ma tean, et peale kella 11st õhtul ei tohiks mürglit pidada, aga kas mu naabritel on päevase jorina pärast ka võimalik seaduse alusel mulle kraesse karata. Tahaks lihtsalt teada, et millega ma riskin.

Pildid nihkuvad jälle edasi. Krt kaamera olemas koguaeg, aga noo lihstalt ei ole old mõtet dokumenteerida.
Päeval lörista nii kaua ja nii kõvasti kui tahad (noh muidugi laupäeval ja pühapäeval tulenevalt heast maitsest võiks enne 10 vaikust säilitada). Selle kohta ei tohiks kellelgi mingit kobinat olla.
TÄHTIS TÄHTIS!!!

Minu oopli pildid kolisid nüüd siis uude kohta:

http://www.bg.ee/gallery/anti

MINU MUSIKE!!!
ooot-oot mida sa nende esimestel piltidel olevate rattakoobaste ja põrandaga teinud oled et nad nii säravpuhtad ja roostevabad on? kas uus plekk? või liivaprits?

valts@ei ole keretööde spetsialist
My deep respect sellise töö peale. Kas osa plekki on selle kupee kerest, mille Sa hagudist said?

Asp
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
My deep respect sellise töö peale. Kas osa plekki on selle kupee kerest, mille Sa hagudist said?

Asp

Jääb tõesti üle vaid igati kiita!
Taastamine on toimunud kusjuures 100 % originaalosadest, ehk siis plekk on isegi lõigatud selle sinu poolt juhatatud Kadetti küljest.

SUURIMAD TÄNUD VEELKORD!

Ja see läige on lihtsalt saavutatud nõndamoodi, et va relakaraipe otsas igasuguseid asju keerutatud. Ehk siis esimesena terashari värvi eemaldamiseks, lihvkettaga keevitused ja lamellidega üleni kõik läikima.

Unele nüüd...

ummi

Täna on imelik päev
esiteks on see foorum miskipärast kolinud neti.ee lehel uude ebamugavamasse kohta ja ka opeli klubis on ebameeldivad ümberkorraldused.

Alguses ehmatas päris ära et see (auto-moto) foorum kuskile kadund aga õnneks kõik korras
üldiselt soovisin teada kas nüüd võib astrona tegemistest siit ülevaadet saada?

vabandan uglyant´i ees et teemat risustan kuid loodan et sinu autot uurib ta sagedalt ja leiab minu küsimuse.
Smile

Tore, et sain abiks olla :lol
Sorry, MäkkiiveriTeip, luba ma panen kah paar rida oma tegemistest Smile
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ummi
Täna on imelik päev
esiteks on see foorum miskipärast kolinud neti.ee lehel uude ebamugavamasse kohta ja ka opeli klubis on ebameeldivad ümberkorraldused.

Alguses ehmatas päris ära et see (auto-moto) foorum kuskile kadund aga õnneks kõik korras
üldiselt soovisin teada kas nüüd võib astrona tegemistest siit ülevaadet saada?

vabandan uglyant´i ees et teemat risustan kuid loodan et sinu autot uurib ta sagedalt ja leiab minu küsimuse.
Kui oma projekti kirjelduse OCE\'st kätte saan, panen selle vist siia UglyFanti kõrvale.
Tore, et keegi huvi tunneb.
Loodan sel nädalavahetusel jälle midagi ära teha. Kui poest pidurivooliku leian, saab juba eest mõlemad rattad pidurdama :wow
Kui gaasi pedaali paika saan, proovin \"esimesed kiiremad\" teha. Käega gaasi tõmbamine pole eriti mugav Smile. Ostsin ka mingi koonusfiltri - väiksevõitu on, aga kapotialune ruum ongi kallis, ja vaevalt, et see oluliselt kehvem on kui Moditud AirBox.
Siiani pole ma leidnud käigukastitunneli-plekki - meeter-korda-meeter auk auto põhjas hakkab närvidel käima Wink. Sumpat pole kah veel all.
Krt, eelmine kord sooja mootoriga viskas varda august paar tilka õli. Kaas on suht äsja lihvitud, ja tihend seega kah vahetatud. Loodan, et karteri tuulutus sõela puhastamine aitab.
Muide sain ENEMist klapivedrud kah kätte, nii et kui sumpa all, tunnel keevitatud, ülevaatusel käidud :smug, ja \"nipetnäpet\" :lol tehtud; tuleb aistevahele 160hj +/- 10hj Smile (tahaks igal juhul enne talve jõuda sinna maale.).
Varsti peaks selle püssi lõpuks oma nimele kah saama - uurin asja.
Aga ega enne vist midagi korralikult valmis saa, kui tuleb 1 nädalajagu puhkust võtta.


Tsitaat:Ja see läige on lihtsalt saavutatud nõndamoodi, et va relakaraipe otsas igasuguseid asju keerutatud. Ehk siis esimesena terashari värvi eemaldamiseks, lihvkettaga keevitused ja lamellidega üleni kõik läikima.

kas liivapritsi vältimisel on mingi kaval kaalutlus või soov kõik ise teha?

ja üldisem küsimus, kuidas oleks õigem kohelda suht õhemat plekki - a\'la jaapanlane,- kas pritsiga või pöörlevate vahenditega?
Liivapritsi vältimine on suht-koht mu oma kiiks jah. Esimene asi, mis rääkis ise tegemise kasuks oli see, et liivaga pritsimine maksab piisavalt palju ja kuna endal kompressorit ei ole, siis ei saa ka ise sellega hakkama kuidagi. Need vennad, kes vähem raha võtavad, need lasevad ikka väga tihti pleki laineliseks.

Ja loomulikult tahan ma nii palju kui vähegi võimalik on, ise ära teha, lihtsalt põhimõtte pärast.

Õhema pleki puhul, kui sul just ei ole kindlat venda, kes sinule teatavalt teeb igati head kvaliteeti, soovitan asi ikka ise käsile võtta. Põhja alt ja muud säärased \"peidus\" kohad pole ju nii olulised, aga külge ma ausaltöeldes küll ei julge lasta mingit suvalist vene kolli liivaga pritsima.

Pikk ja segane vastus, nagu ma ise,
anti

jymmy

kui kõik läheb nüüd nii nagu peab siis olen õige pea Kadett B 2-door sedan omanik, millel veel originaal värvkate ja korralikum orig.salong kui paljudel 90 aasta masinatel.......st. hoian hinge kinni, et midagi nihu ei peaks minema
Cool

ummi

Cool:bounce
torekui sigineb haruldusi!
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ummi
Cool:bounce
torekui sigineb haruldusi!
Ummi, mis sa seletad siin :duh
Tahad, osta endale kah selline?
Võin sulle mõned koordinaadid anda.

Jymmy, welcome to club.

jymmy

Astrona, tahaks sinu projekti ka näha - ei saa sinna opel org kodukale ligi -mõeldud vaid liikmetele

räägi muidu veel kus mis seisavad -vaja oleks ka varuosasid

paljuski loodant teilt abi küsida:eureka
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: jymmy
Astrona, tahaks sinu projekti ka näha - ei saa sinna opel org kodukale ligi -mõeldud vaid liikmetele
räägi muidu veel kus mis seisavad -vaja oleks ka varuosasid
paljuski loodant teilt abi küsida:eureka
* Varsti panen oma projekti ka mujale üles.
* Ei tahaks siin väga kisada, kus mis seisab. Aga põhimõtteliselt aitan hea meelega. Et võiks kasvõi mõne osta kambapeale doonoriks.
* Meil palju abi ei tasu kohe loota, kuna me uglyfantiga kah alles värsked Kadett B omanikud.

Kus ehitama hakkad? Kus kandis ise liigud jne? Mida ehitama hakkad?

jymmy

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Astrona
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: jymmy
Astrona, tahaks sinu projekti ka näha - ei saa sinna opel org kodukale ligi -mõeldud vaid liikmetele
räägi muidu veel kus mis seisavad -vaja oleks ka varuosasid
paljuski loodant teilt abi küsida:eureka
* Varsti panen oma projekti ka mujale üles.
* Ei tahaks siin väga kisada, kus mis seisab. Aga põhimõtteliselt aitan hea meelega. Et võiks kasvõi mõne osta kambapeale doonoriks.
* Meil palju abi ei tasu kohe loota, kuna me uglyfantiga kah alles värsked Kadett B omanikud.

Kus ehitama hakkad? Kus kandis ise liigud jne? Mida ehitama hakkad?

asun ma Pärnus ja liigun ka Tartu vahet, ehitama hakkan lihtsalt üht originaal korras kadett B 2d sedaani, mõte lihtsalt vanurit säilitada originaal korras, et saaks ka 10 aasta pärast silma paista -selleks ajaks peaks juba sellised kõdunevad isendid olema Eesti pinnalt kadunud ja kadunud ka enamus inimeste mälestustest.

aga mis hinnaga umbes sellise varuosadeks masina saaks ? -krt. uurisin mobile.de -st isegi romud maksavad juba 1000Euro ligi, rääkimatta taastatud variantidest -4-5K eurot:???
ühesõnaga abi all mõtlengi lihtsalt infot varuosade jne kohta -mutreid väänata oskan ka ise -pabergi taskus:yes

aga nüüd sorry, et uglyant teemat risustan
Lehti: 1 2 3