automoto.ee foorumid

Täisversioon: tagasilla differ
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
oskab keegi äkki pakkuda kust või millise masina kyljest saax tagasilla difri ylekande arvuga ˇ5
masina mark oleks vajalik teadaRolleyes
Sest tagasilla differ ühendub eest kardaaniga (flantsi läbimõõt, poltide arv) ja külgedelt pooltelgedega (võlli läbimõõt, nuutide arv ja profiil).
Ja lõppude lõpuks on olemas nii sõltuv (reduktor tagasillasuka sees) kui sõltumatu vedrustus (reduktor eraldi kastina).
Ehk soovid leida teavet terve tagasilla kohta, milles olev reduktor on vastava ülekandega?

Et natuke mõtlemisainet või nii.
tähendab lugu järgmine et mul on tehtud atv taoline sõiduk kuid differ mis ma panin on liiga kiire, see peax olema buumer e30 oma, olex vaja suurema ylekande arvuga aga ei oska välja mõelda mis margil sobiv olla võix....peax siis olema sõltumatu vedrustuse süsteemi oma ja gabariitidelt nii väike kui võimalik...kinnitused ja muud asjad plex ma arvan nii olulised need teex vastavalt vajadusele ymber
5,x unusta ära, romulast ma väga kahtlen kas sellist leiab, aga kui sul E30 oma juba vahele istub, siis 4,x on leitav. Lisainfot siit http://wp1016621.wp027.webpack.hosteurop...f00023.htm . Viiesel bemmil on ka sarnased ülekanded: http://www.e34.de/e34/difftabelle.htm
võid ju ka netiavarustest enamlevinud tagaveoliste mudelite numbreid otsida. Inglise keeles on peaülekanne Final Drive Ratio (FDR).
Väga kahtlane, kas levinud mudelitelt leiab tihedamaid kui need bemmi omad. Sierral näiteks pole ühtki 4-ga algavat, ökopillid kõik. Muidugi otsida ju võib jah, oleks endalgi huvitav teada. Tihedaid ülekandeid kiputakse üldiselt panema alamõõdulise mootoriga autodele, äkki on mingid nõrgemad Scorpiod-Omegad abiks.
VAZ-2102 differ on ülekandearvuga 4,44 ja leida seda ei tohiks eriti raske olla.

Edit: ATV'le ta vist ei sobi, kuna vedrustus ei mängi välja ja sild üldsegi natuke valet mõõtu ATV jaoks.
tänud kodanikele,mul pragune differ on yle 4 midagi aga kui palju täpselt ei tea..naq näha on olemas 4,1 4,27 ja 4,45 aga seal vist väga  suurt erinevust ei annagi tunda kui 4,1 asemele 4,45 panna..või exin ma...igal juhul tänud infi eest Smile