automoto.ee foorumid

Täisversioon: eboniit
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kus on Tartu-Viljandi kandis müüa eboniiti treimiseks diameetriga 50mm ?
Kui minu mälu ei peta, siis seda on Ringteel Epitari endistes tootmishoonetes asuvas ühes firmas, mis on paneelelamute poolsel küljel. Seal on veel igasuguseid huvitavaid materjale.
Ei oska saadavuse kohta midagi kosta, aga kuna kosta tahaks , siis isiklikult pole sellist eboniidi"balvankat" kunagi ega kusagil näinud (pole muidugi eriti midagi näinud) ja ka treida saab seda olema raske! Äkki mõtlesid eboniidi all tekstoliiti, getinaksi vms. Eboniit e. kõvakumm e. suure väävlisisaldusega kumm on igavesti rabe materjal ju!
kass Kirjutas:Ei oska saadavuse kohta midagi kosta, aga kuna kosta tahaks , siis isiklikult pole sellist eboniidi"balvankat" kunagi ega kusagil näinud (pole muidugi eriti midagi näinud) ja ka treida saab seda olema raske! Äkki mõtlesid eboniidi all tekstoliiti, getinaksi vms. Eboniit e. kõvakumm e. suure väävlisisaldusega kumm on igavesti rabe materjal ju!
mehaaniliselt hästi töödeldav,kuid suhteliselt rabe(eriti madalal temperatuuril)Väljavõte ENEst.
Just seda ma otsin. Kuskil Vahi autoaiast mööda ,Vasula järvekandis ka mingi koht olevat?
jurka Kirjutas:Just seda ma otsin. Kuskil Vahi autoaiast mööda ,Vasula järvekandis ka mingi koht olevat?
Tööstusplast
http://www.tplast.ee/kontakt.php#
Tööstusplast -väga ok firma! Eboniiti neil pole,kuid kõike muud plastikut küll.Eboniit ka leitud.
jurka Kirjutas:Kus on Tartu-Viljandi kandis müüa eboniiti treimiseks diameetriga 50mm ?
Kui ei ole saladus, mida eboniidist teha annaks? Milleks teda kasutatakse?
nuppu vajutamiseks.Kasutati el süsteemides.Tänapäeval on paremaid materjale olemas .