automoto.ee foorumid

Täisversioon: Motopoed ja romulad Tallinnas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

superior

Tervist!
Tekkis selline mõte, kuna suvi on lähenemas, et peaks oma chopperiprojekti ära lõpetama. Selleks on aga juppe tarvis. Masin ise on K750 ja vaja läheks leistangi, gaasi, käepidemeid, trosse, tagulampi, jatatugesid, summuteid, taguamorte, originaale ei tahaks, midagi läänepoolsemat. Küll aga ei tahaks kogu kupatust poest tuua, sest siis peaks ikka mõned tonnid välja käima. Vaatasin, et Motocenterist peaks päris häid juppe saama, aga äkki keegi teab veel midagi soovitada: mõni lammutuskoda näiteks, kust odavalt saada vms. Samuti on küsimus, et ega kellelgi siinolijatest K750 uusi kolbe pakkuda pole? Ja kui keegi teab mõnda head sadulseppe, siis võib soovitada.

Tänan.
kle nyyd vaata yleval servas on otsing-kirjuta asi sisse ja otsi mis sadulasse puutub aga muidu on neti.ee abix

superior

Ei noh, kuule, ma otsisin küll, aga mingite poodide ega romulate soovitusi ma küll ei leidnud, vastasel juhul poleks ma siia uut teemat teinudki ja kasutatud juppe ma ka ei tahaks. Nii et küsimus jääb siis püsima, et kui keegi teab head motopoodi, romulat, kus on hea valik ja hinnad odavad, siis võiks teavitada, kasutatud osi ei taha. Küll aga tuli meelde, et kui kellelgi pakkuda on, siis ostaks kohe K750 leegitorud ära(heas korras loomulikult) ja summutid ning ülejäänud kraami orgunniks siis kusagilt mujalt.
Motolammutusi teadaolevalt Tallinnas ei ole. Osi saad tõenäoliselt Motodepoost, Veerennist ja Kloostrimetsast.

Sadulsepatöödega tegeleb \"Teping\".

Asp

superior

Tänan info eest, lähiajal käin kindlasti need kohad läbi.