automoto.ee foorumid

Täisversioon: Karburaator K-194
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Hei!
Mul kui tsiklite alal ülimal võhikul on üks küsimus. Wink Millistele vene tsiklitele paigaldati K-194 karburaatorit? Kui tõenäoline on tänapäeval neid karpasid leida? Või ehk vedeleb kellelgi üle? Oleks neid lausa vähemalt 4tk vaja Cool
Kas K-194 mitte seitsmekümnendate ringraja tsiklitel ei kasutatud? IZ S-11 peal näiteks.
Jah, 70-80-ndad on küll see ajastu, kus neid kõige tõenäolisemalt kasutati Smile Kui ringraja pillidel, siis neid leida on vist suht võimatu?
Neid leida saab raske olema küll, eriti veel siis, kui neid neli tükki tarvis on.

Kui saladus pole, siis milleks neid lausa 4 tk on vaja?
Mul on kahtlus, et need peaksid ühe Moskva autotehase toodangul oma koha leidma... Wink

Aga lihtsam on vist asendada need krossi Iikovite või siis ebay-st hangitud Bingide/Mikunidega.

A
Aspelund Kirjutas:Mul on kahtlus, et need peaksid ühe Moskva autotehase toodangul oma koha leidma... Wink

Aga lihtsam on vist asendada need krossi Iikovite või siis ebay-st hangitud Bingide/Mikunidega.

Jah, Singurindi sõnul kasutati neid Mosse mootoritel, seepärast tekkiski huvi, kuna 4 on ikka uhkem kui 2 või 1 Big Grin Aga tänud igaljuhul, nüüd ma vähemalt tean, et isegi nahast väljapugemine nende leidmisel ei aitaks Smile