automoto.ee foorumid

Täisversioon: Väike projekt
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Oleks plaanis teha pocketbike,mitte org mootriga.Mõtlesin peale panna võrri mootori,aga äkki jääb lahjaks.Kas kellegil oleks veel ideid või siis pakkuda mõnda mootorit
Mul on sulle idee - jäta see sündides surnud asi tegemata. Pocketbikega tänaval sõita ei tohi ning oma õuel sõitmiseks pole seda mõtet ehitada eriti, kui neid suhteliselt odava rahaga osta saab. Mida see "mitte org mootriga" tähendab? Originaal? Iseehitatud masina puhul on suvaline mootor "originaal".
no kes keelab mul tänaval sõita ma sõitnud ja pole keegi midagi ütlema tulnud
truspa mootor on ka täiega coolCool kui veel vorseerida ka siis peaks ikka sitaks hästi edasi minemaToungue jeee
druzpa hm see natuke jama mootor koguaeg mingi probleemid mul uks on aga ei taha käima jääda ja ei tea mis viga ka on
pane mosse mootor, jõudu kohe sitax ja ülilahe projekt tuleks Big Grin
oleks kuidagi see võimalik kah siis oleks päris tore
aga sobiks peale panna mini mootor aga pole kuskilt võtta hetkel
chillimees Kirjutas:no kes keelab mul tänaval sõita ma sõitnud ja pole keegi midagi ütlema tulnud

Ära sellist lauset teist korda küll kirjutaWink
Jätkame samas vaimus:
chillimees Kirjutas:Oleks plaanis teha pocketbike,mitte org mootriga.Mõtlesin peale panna võrri mootori,aga äkki jääb lahjaks.Kas kellegil oleks veel ideid või siis pakkuda mõnda mootorit
Teeks äkki ketaslõikuri, aga mitte orig. mootoriga. Võiks peale panna köögimikseri mootori, aga äkki jääb lahjaks? Kas kellelgi on mõni mikseri mootor üle?

get it?!
teil "naljahambad" endal üle ei viska v?
kui teine küsib ilusti mida teie soovitate, hakkate te siin teist peedistama sajaga...
samahästi nt kodanik AsjaPulk miks tegeled võrride ja siksidega...osta parem uus hiina roller ja dacia logan.
Jossu Kirjutas:teil "naljahambad" endal üle ei viska v?
kui teine küsib ilusti mida teie soovitate, hakkate te siin teist peedistama sajaga...
samahästi nt kodanik AsjaPulk miks tegeled võrride ja siksidega...osta parem uus hiina roller ja dacia logan.

Ei tegele võrriga! Ammu enam mitte, nüüd sõidan juba uue tsikliga. Siks on lihtsalt minu auto. Võin ju teise ka osta, aga ei taha.

Point selles, et endal võiks ka nii palju mõistust olla, et mõelda kas jääb lahjaks või mitte, või siis mis mootorit kasutada.
no selge see...
aga pole ju vaja pikki anektootlike õpetusi maha pajatada kui võib ju lihtsalt ja selgelt lausuda " EI"
-AsjaPulk- Kirjutas:No ma ei tea, minu arust oleks mõtekas tuunida D4 mootorit. Kõigepealt tuleks vana kolb minekut visata ja uus ilma rõngasteta kuumakindlast plastist sisse panna (saab Hiinast salakaubana). Silindril tuleks aknad kolvi suuruseks viilida, ning tuua paagist voolik otse silindrisse. Süüteküünla asemele peaks paigaldama gaasikeevituse. Raami peaksid tegema paberist, traadiga võib tugevdusi kah teha.

Pärast seda peaks mootoril nii retsilt jõudu olema, et rebib titaankardaanile vindi sisse. Seega peaksid sa ratta otse väntvõlli otsa panema! Sumpast võib selline leek tulla, et sul tõuseb masin lendu. Tiivad peaks ka külge panema vist. Toungue

Ok, aitab ehk kah.
Osa minu kunagisest tekstist auto24 foorumis Big Grin

Raam oli hõbepaberist ja lisaks tuli kolvile hästi palju auke sisse puurida, et see kergem oleks ning lõpuks lendab võrr üldsegi kuu peale.

Veel hullem tuunija©

Jossu sa`i saa ka asjale pihta, auto-moto foorumil on liiga suur ego, kõik ei mahu ära siia...
Arvata on jh neil lihtsalt kade meel,et keegi midagi küsib
-AsjaPulk- Kirjutas:
indrek Kirjutas:Jätkame samas vaimus:
chillimees Kirjutas:Oleks plaanis teha pocketbike,mitte org mootriga.Mõtlesin peale panna võrri mootori,aga äkki jääb lahjaks.Kas kellegil oleks veel ideid või siis pakkuda mõnda mootorit
Teeks äkki ketaslõikuri, aga mitte orig. mootoriga. Võiks peale panna köögimikseri mootori, aga äkki jääb lahjaks? Kas kellelgi on mõni mikseri mootor üle?

get it?!

No ma ei tea, minu arust oleks mõtekas tuunida D4 mootorit. Kõigepealt tuleks vana kolb minekut visata ja uus ilma rõngasteta kuumakindlast plastist sisse panna (saab Hiinast salakaubana). Silindril tuleks aknad kolvi suuruseks viilida, ning tuua paagist voolik otse silindrisse. Süüteküünla asemele peaks paigaldama gaasikeevituse. Raami peaksid tegema paberist, traadiga võib tugevdusi kah teha.

Pärast seda peaks mootoril nii retsilt jõudu olema, et rebib titaankardaanile vindi sisse. Seega peaksid sa ratta otse väntvõlli otsa panema! Sumpast võib selline leek tulla, et sul tõuseb masin lendu. Tiivad peaks ka külge panema vist. Toungue

Ok, aitab ehk kah.

Kui sa nii loll oled pole see minu mure ego on lihtsalt nii nii suur,et sa ei mahu varsti ära enam siia
Lihtsalt tuli tuju ka kellegile lahmata kordki siin foorumis. Ma peaksin postitused vist kustutama?

Mossepower: Hea jutu kirjutasid. Vaata, kui hästi meele jäänud, kuigi kaks aastat tagasi lugesin! Big Grin
Kui ikka keegi midagi küsib siis ei pea ikka kõike maha tegemaBig Grin
Huumorile on viisakas vastata huumoriga.

Äkki teemaalgataja selgitab, millised parameetrid kaubandusvõrgus saada olevatel pocketbike-tüüpi motoriseeritud taburettide puhul Sind ei rahulda?
Pöörete arv? Võimsus? Varuosade halb kättesaadavus? Kütusekulu? Vastupidavus? Mindagi muud?
Kui oled selles selgusele jõudnud ning foorumiski oma motiive selgitanud, siis suudame ehk üheskoos sobiva asendusvariandi leida.
siin ka üks pilt http://www.album.ee/node/11882382/50086546
liiga lahja mootor on ei lähe ültse edasi
Lehti: 1 2