automoto.ee foorumid

Täisversioon: miks masin käike välja loobib
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mul minsk nagu jõnksutab neljandaga aga vahest lööb täitsa välja. Teised käigud püsivad hästi sees. Mida teha võiks?
kas nukid kulunud või on võlli pikiloks liialt suureks läinud. siduri juurde saab lisaseibe panna, et käigukasti võlle stabiliseerida.
muid probleeme olla ei saa?
aga kui masin ei löö käike välja, vaid jõnksutab...milles siis viga on?
põhiprobleem on ikka selles, mis eespool mainitud. sisse-välja hüppamine teeb nukkid kiiresti ümaraks. ka käigukasti võllide laagrid võivad kulunud olla, ka siis läheb pikiloks üle käte.

Raibe

Käigu lööb välja... lahendus suht lihtne. Vaata, ketti vedava hammaka juures peaks olema uks kruvipolt kontramutriga. Keera sellest pisut peale/maha. Asjad kuluvad ja tavaliselt saab seda regullida. Mul oli vana minskiga sama nali ja sain nii korda.

Sme4gol

mul viskab kah 4maha ja jõnksutab, kuid tean milles viga on...4 ketta hammakad on kulunud...mehaanik ütles, et see tulex kohe minema vistata, kuid isa ütles, et meil pole veel visanud ja nüüd hakkaski viskama...peaxin selle ära vahetama