automoto.ee foorumid

Täisversioon: Uus Jawa 638?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
\"KB\" müüa:

JAWA 350 638, dok. -ta, uus. Hind: 15 000,00 EEK

Tel: 051-909229

Ehk keegi uurib lähemalt?

kolmpool

Iseasi, mis sa taga teed, kui dokumente pole.:???
Kui ostaks, lappaks mõnele teisele raamile ümber...
ehk saab ka lihtsamini? izh-il tuleb raaminumber koos neetidega lihtsasti raami küljest ära (esihark eest ära ja veidi seestpoolt surumist). kas jawal on asi keerulisem?

lauryxxx

jawal on raaminumber löödud raamikülge numbriraudadega. See tuleks siis maha lihvida, ära pahteldada ja sinna kõrvale uus number lüüa
Aparaat näitab kohta, kus on tihedam metall.Seetõttu on ka relvadel mõttetu lihvida numbreid maha. Keevitus muudaks olukorda, aga ka metall võib kõveraks tõmmata.

OT Kas irl on hüperkirves tuttuus 638, kui ta maksab mingi ligi 30K?

[Pilt: kuva2.jpg]

kolmpool

Välimus on asjalik, aga selle raha eest on 2-taktiline nagu arhailine asi. Muidu pole midagi hullu, aga suurtel pööretel on rõve keemiakombinaat taga :haige
kuulge jah, kui ma nüüd õieti mäletan, siis soome kataloogis oli see mõni aasta tagasi sees just 30 kiloga. ainult et see oli markades! (kuul pähe minu arust!)
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: klaabu
kuulge jah, kui ma nüüd õieti mäletan, siis soome kataloogis oli see mõni aasta tagasi sees just 30 kiloga. ainult et see oli markades! (kuul pähe minu arust!)
Jawa on üldse vist oma üle 3X kallim kui IÞ (Jup/Planets). Sellisel juhul Jupiter rules. Kui üldse uut sellist osta.

2500$, mida Jawa eest tahetakse sageli (retailprice), ostaks parem mingi vihase mootori ja tõstaks kuskile raamivahele... vist.
kuulge kas keegi teab, ons nendel uutel jawadel mingi revolutsioon mootoriosas ka toimunud? või läheb täpselt samamoodi edasi???
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: klaabu
kuulge kas keegi teab, ons nendel uutel jawadel mingi revolutsioon mootoriosas ka toimunud? või läheb täpselt samamoodi edasi???

Eriti minuteada pole. Sad

THe Gert

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: kolmpool
Välimus on asjalik, aga selle raha eest on 2-taktiline nagu arhailine asi. Muidu pole midagi hullu, aga suurtel pööretel on rõve keemiakombinaat taga :haige
aga noh kahetaktilist on jälle palju lihtsam parandada,ja 2 taktiline toodab sama aja jooxul kui nelja 40-60 % rohkem jõudu mudu(kusagilt netist lugesin)

riho

Mootor neil uutel Jawadel praktiliselt sama jah, mis 638-l. Sisse siis pandud stantsitud käigukahvlite asemel valatud ja süütesüsteem võib olla ka soovi korral akuta. Loodetavasti on nad need lollakad kontaktid kah ära kaotanud - ei tea seda täpselt.
Ja Soome kaudu pole üldse mõtet uut jawat osta. Neil seal on mingid hüperkõrged maksud peal, mis sikli hinna lakke keeravad.
Pigem vaadake www.jawamania.cz alt hindasid tšehhi kroonides ja arvutage eesti kroonidesse ümber. Selle 640 hind jääb alla 30K EEK

PRIITO



OT Kas irl on hüperkirves tuttuus 638, kui ta maksab mingi ligi 30K?

30 tuhhi vai?

[Pilt: kuva2.jpg] [/quote]
jepppp...