automoto.ee foorumid

Täisversioon: rauno600 Jawa 638
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3
ok eks ma siis proovin.
Pole enam ammu jawa mees olnud ja aastaid palju edasi ka läinud . Punane masin sai otsa käigukasti pärast ja jäi seisma . Sai ära antud mida muidugi nüüd kahetsen nagu ikka . 

Nüüd aga juhtus selline asi et sain (ammu soovinud ) paberitega 638 . Masin seisnud üpriski kaua ,veaks et õli mootoris. 
Ajasin siis vanakesele hääle sisse et näha mis teeb , tirises ja kolises . Selge mootor maha ja pulkadeks, sees avanes küll uskumatu kuid võimalik .Enamus polete ja muttreid lahti . Väntvõlli keskmine pukk lahti laagrid läbi kepsud loksuga. 

Hetkel jahin endale uut vänta aga eks elu näitab kas hakkab hammas peale . Samuti on plaan ka korv külge pookida aga eks paistab . Südamele läheb suurem panus. 


[Pilt: 0108095445abf61.jpg]
Kevad läheneb ja jawal vaja mootor korda teha . Tarkadele küsimus ,olen ka siit foorumist lugenud aga kuivalt proovides peaks midagi teisiti tegema . Nimelt käigukasti võllide lõtkud ,kui seibid panna paremale ja võllid surutakse vasakule . Käikude lülitust vaadates jääb 3käigu ühenduse vahele ca.2mm vahe ja 2käiguga hakkab kahvlit murdma .
Lehti: 1 2 3