automoto.ee foorumid

Täisversioon: Audi 100 C2
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
Tere kõigile, loodan, et sain selle teema õigesse foorumisse postitatud.

Lugu siis selline, et otsin sellist autot nagu Audi 100 C2. Kui kellegil on infot sellise masina kohta kusagil Eestis, siis oleksin tänulik.
Uurin n-ö maad, plaan on mingi aeg see auto soetada.

Siin pilt ka masinast:
http://www.mashonline.de/mediac/400_0/me...G_3778.JPG
Vabandan topeltpostituse pärast, aga lisaks veel, et niipalju kui ma tean, on neid suhteliselt vähe järgi siinkandis. Auto mida otsin ei pea olema liikumisvõimeline, aga võiks olla sõitev eksemplar peale mõistuse piiresse jäävat nokitsemist.
oh seda imelist "otsi"-nuppu:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=14098

loeme käesoleva teema seega lõppenuks.
13piisab Kirjutas:oh seda imelist "otsi"-nuppu:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=14098

loeme käesoleva teema seega lõppenuks.
...aga iga lõpp on uue algus - nimelt oli teemaalgataja (kelle ees vabandan) noppu ka edukalt kasutanud, kuid pidas paslikuks kupee-teema kupee-teemana hoida.

terv,
Teet
ise olen tartus tiigi tänava nurgal kunagi ühes hoovis oma käega kastunud seda sinu otsitud kupeed.aga vääääga pude ja määääda oli teine ja ilmselt nii ta kuusakoskisse rändas arvan ma.ps otsin kunagi oma piltide hulgast ka pildid välja kuigi hetkel ei ole leidnud.
aga samas sedaani tean pakkuda sulle koheselt.
ise ledsin kogemata oma sõbra naise hoovilt kase alt.tegu oleks täpselt autoga mis nagu pildil sul oli.sedaan ja sama kere.5sil moto ja autom kast.auto on juba 5a seisnud niiet .....aga samas orig värv ja mitte midagi puudu ka ei ole.auto on 100% orig.isegi valukad.ilmselt alt on roostes kuid samas kõik mis näha pealt on ilus.kuidas kätte saada seda ei tea kuna auto on kuni sildadeni maasse vajunud.......aga vana audi taastamiseks ideaalne toorik.kui lähemalt huvi siis privasse.
13piisab Kirjutas:...aga iga lõpp on uue algus - nimelt oli teemaalgataja (kelle ees vabandan) noppu ka edukalt kasutanud, kuid pidas paslikuks kupee-teema kupee-teemana hoida.
Vaatasin jah, et see teema oli vahepeal ei-tea-miks-küll lukus. Ning viidatud on teemale, mille algataja on vaid ühe lonkavas eesti keeles küsimuse püsti pannud ja seejärel kadunud.

Nägin veel, et minu pildihunnikust SELLE vastu on üks kodanik huvi tundnud, et kus asub. Tõenäoliselt on tegu sama isikuga, kes sellegi teema siin püsti pani. Saatsin lisaks ülalnimetatule ka SELLE asukoha talle ära.
Tänud vastuste eest!

Nagis olevaid pilte vaatasin jah mina, ja nagu kirjutasin sealgi, et ainult sellest tumedast Audist oleks huvitatud, punasega ei oleks mul kahjuks midagi peale hakata, kuna ei ole selleks võimalusi.

Ja sellest teema ''lukku-mitte lukku'' asjast - pole mingit probleemi, asi lahendatud Wink
Igaks juhuks küsin veel üle, et kas neid masinaid kusagil hoovis/garaazis/kus iganes rohkem ei ole märgatud?

Vabandan topeltpostituse pärast.
proovin siis veelkord sulle lisada.sellest millest rääkisin.ehk siis et 100% komplektne ja hea toorik.automaat.ning 5 sil pritse vist iluvõrel embleem 5E nagu einspritsung.vaadates neid teisi tekib mõte et need teised on ikka suht ebakomplektsed seega kas on mõtet sul jännata.võta parem komplektne auto alustuseks.
On ikka märgatud. Aasta paar tagasi seisis Tallinnas mustamäel majadevahel (Szolnoki peatuse ja kadakaturu vahelisel alal) selline isend - kas alles on enam seda ei tea.
Eks neid siinmail sõitnud isendeid tuleb ikka mitu tükki omale õue peale vedada - parima kerega aparaati hakkad ehitama, teised jäävad jupidoonoriteks Smile
See maa sisse kasvanud Audi tundub väliselt küll täitsa tipp-topp olevat arvestades auto vanust. Smile

Mõni päev satun kusjuures sinna Szolnoki kanti ka, ilmselt lähen ja jalutan natuke.

Tänud! Wink
Kus see maasse vajunud audi asuda võib
Auto nüüdseks ammu olemas ja sõidab, aga muldvana teema võiks korra üles kaevata - teab keegi veel tänasel päeval mõnda eksemplari, mis mingil kujul ripakil?
(27-09-2017, 23:45 PM)Audi100C2 Kirjutas: [ -> ]Auto nüüdseks ammu olemas ja sõidab, aga muldvana teema võiks korra üles kaevata - teab keegi veel tänasel päeval mõnda eksemplari, mis mingil kujul ripakil?

Lihtsalt huvitav - kui palju üldse Eesti C2sid on teada neil kes ise rohkem tegelevad teemaga?
Siiani on silma jäänud need - RAG, TAN, AKS, TAP, AEM, TMF, BTG. 
Viimase kahe näol on head näited, et pigem tuleb juurde, kui et vähemaks jääb Smile
Kui reg.aasta, võimsus ja mootori töömaht piisavat infot annavad, võid siit järgi otsida kui palju neid Eestis arvel on: https://www.mnt.ee/sites/default/files/c...310717.csv
(28-09-2017, 01:11 AM)TeeTL Kirjutas: [ -> ]
(27-09-2017, 23:45 PM)Audi100C2 Kirjutas: [ -> ]Auto nüüdseks ammu olemas ja sõidab, aga muldvana teema võiks korra üles kaevata - teab keegi veel tänasel päeval mõnda eksemplari, mis mingil kujul ripakil?

Lihtsalt huvitav - kui palju üldse Eesti C2sid on teada neil kes ise rohkem tegelevad teemaga?
Siiani on silma jäänud need - RAG, TAN, AKS, TAP, AEM, TMF, BTG. 
Viimase kahe näol on head näited, et pigem tuleb juurde, kui et vähemaks jääb Smile


Öeldakse, et kes otsib, see leiab ja eks selle teemaga on samamoodi, aga üldiselt on kaks varianti - kas täielik ussipuru või sõitev auto, mida ei rapita.

Auto24-ja masinat tean juba pikemalt, aga tolle konkreetse eksemplari vastu mul hetkel huvi puudub (kuigi soovitan soojalt, sest kere kallal on juba vaeva nähtud).

Jätkuvalt on igasugune C2 info teretulnud ka PS kausta!
Kas tahad teist veel üles teha?
Jõhvi kandis on veel üks, karpa mootori ning automaat kastiga.
Kere on mäda.
Omanik unistab 500€ hinnast.
Iluvõre peal kirjas 5S
Enne seisma jäämist oli kast saanud remonti.
Lehti: 1 2