automoto.ee foorumid

Täisversioon: pobi kohta
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

pobi

Tervit! panin tähele et teil on siin palju pobi huvilisi ja ka palju infi pobide koha! Siit ka palve- mul endal on pobi aastast54 halli värvi enam vähem oiginaal-sõidab ja tokid ka korras- aga juppe olex vaja ädasi näitex küljeaknaid ja tagatulesid-kõikke võib pakkuda-ära ei ütle kui keegi pakub ka tervet autot, samas võib pakkuda mulle ka teisi masinaid! Olex huvitatud ka soomukitest!


ette tänades Karla))):eureka
http://members.lycos.co.uk./pobi/ :eureka
Vaata sealt leiad nii mõndagi!:yes

Pobeeda

Endal on samuti 54.a. pobeda mis vajaks mootorit ja kere vajaks juba uut värvkatet. Omal nagu müügiplaanu pole aga kui leidub mõni huviline, siis võiks kaupa teha. Oodatud on ka vahetusvarjandid.
Pilt on StreetRace kodukas, (lugejate autod 121-140).
Äkki paned mingi lingi siia kus saab sinu pobit näha,sealt street...... ei leidnud...:???

Tim Thomson

Mul neid Pobisid 2tk, aga ei ole plaanis kumbagi müüa. Smile
to pobimeestele:
nõmmel eile jooksmas käies nägin kile all ühte pobit. ei tea, kas sellest infost ka kellelegi kasu on, aga võiks ju ikkagi viisakalt küsima minna.
asub ta siis glehni pargi jooksuraja juures, seal, kus talvel prügiauto mäest alla veeres. tänavat ei tea, aga maja on seal kurvi peal. tänav on muidu see, mis kulgeb paralleelselt selle pika asfalttõusuga. segane, aga kes tahab, leiab üles vast.
kas see ei ole juhuslikult maalehe kollane pobi. olen seda seal hoovis näinud kui ei eksi
tuu pole tuu.
see oli mingit tumedat värvi ja suht õnnetus olukorras. paistis teise auto tagant.
Maalehe kollane Pobi on ümber tehtud BMW
tehnikale. Sh rattad, mis kohe
välimuses selle reedavad

Parimat,

Valdo