automoto.ee foorumid

Täisversioon: Osalege liiklusteemalises küsitluses
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Osalege liiklusteemalises küsitluses ning võitke
Alcoscan 2500 LUX alkomeeter (0,0-4,0 ‰). Auhind (1 komplekt) loositakse välja kõigi küsimustikule korrektselt vastanute vahel. Küsitluse täitmine võtab teie ajast 5 minutit.

Uuring on anonüümne, üheski tööetapis ei viida vastuseid kokku isiku andmetega. Küsitluse tulemused laekuvad turu-uuringute firmasse SAAR POLL.

Küsimustikule saab vastata kuni 04.03.2008 kuupäevani ning täita saate selle siit:

Eesti keeles
http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=mb...2bYg_3d_3d

Vene keeles
http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=XT...i5Mw_3d_3d

Infot küsitluse kohta saab meiliaadressilt kysitlus[ätt]saarpoll.ee
Jajah, ja võitmiseks peab nõustuma sellega, et firma mind edaspidigi tüütab Smile

Avoid.
Jesper Kirjutas:Jajah, ja võitmiseks peab nõustuma sellega, et firma mind edaspidigi tüütab Smile

Avoid.

Sugugi mitte. Kui nõus ei ole, ei pea linnukest tegema. Aga, et loosimisel osaleda, siis mingi kontakt (meil- või telefon) võiks olla.
T3XTYD Smile
Samas on jama, et ainult üks auhind, see teeb võiduvõimaluse praktiliselt olematuks.
Kui sa osaled, siis on su võiduvõimalus nullilähedane. Aga kui sa ei osale, siis pole sedagi Wink
Ma igatahes vastasin , ei võtnud tükki küljest.
erika66 Kirjutas:
Jesper Kirjutas:Jajah, ja võitmiseks peab nõustuma sellega, et firma mind edaspidigi tüütab Smile

Avoid.

Sugugi mitte. Kui nõus ei ole, ei pea linnukest tegema. Aga, et loosimisel osaleda, siis mingi kontakt (meil- või telefon) võiks olla.

Hehe, ma oleks nõus mingi päris arvestatava asja peale kihla vedama, et see nii pole. Spetsiaaliset klikkisin lõpuni selle asja, ma ei märganud seal küll mingit "linnukest", mis lubaks mul loosimises osaleda, samas rämpspostist ja tüütamisest loobudes. Kontaktandmete reklaami eesmärgil loovutamise hind on minu hinnangul natuke kõrgem, kui tühine tõenäosus tühise hinnaga vidin võita.
Ma täitsin ära, lisasin oma e-maili... Heameelega võtan kirju vastu ja teen uusi teste. Loodan, et olin abiks.
Muidu teistele, soovitan teha mitu emaili, üks selline ametikirjade jms. jaoks, teine igasuguste testide, meelelahutus jne jne kohtade jaoks.
Jesper Kirjutas:
erika66 Kirjutas:
Jesper Kirjutas:Jajah, ja võitmiseks peab nõustuma sellega, et firma mind edaspidigi tüütab Smile

Avoid.

Sugugi mitte. Kui nõus ei ole, ei pea linnukest tegema. Aga, et loosimisel osaleda, siis mingi kontakt (meil- või telefon) võiks olla.

Hehe, ma oleks nõus mingi päris arvestatava asja peale kihla vedama, et see nii pole. Spetsiaaliset klikkisin lõpuni selle asja, ma ei märganud seal küll mingit "linnukest", mis lubaks mul loosimises osaleda, samas rämpspostist ja tüütamisest loobudes. Kontaktandmete reklaami eesmärgil loovutamise hind on minu hinnangul natuke kõrgem, kui tühine tõenäosus tühise hinnaga vidin võita.

Kommentaariks kõigile, et antud uuringul konkreetset tellijat ei ole, finantseerime seda ise. Ühelt poolt on uuringu eesmärgiks teada saada inimeste hoiakuid liikluse ja liiklusohutuse vallas (uuringu üldistatud tulemused anname lahkelt üle mõnele liiklusohutusega tegelevale organistatsioonile) ja teisalt vaadata kuivõrd on sellistel veebiküsitlustel üldse kandepõhja, millised on inimeste reageeringud jne. Tulevikus ei ole kindasti plaanis foorumeid hakata küsitlustega risustama, ühendust võetakse ainult vastajatega, kes andsid selleks nõusoleku edaspidistes uuringutes osaleda.
Osalesin,mis karistus nüüd järgneb?