automoto.ee foorumid

Täisversioon: tehase poolt soovitatud rehvi mõõdud
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

pets24

Kust ma saaksin teada tehase poolt soovitatud rehvimõõdud, kui neid auto passis kirjas pole??? Või teab äkki keegi peast, auto on Mitsubishi Lancer 1.5 -91

malco

kui mai eksi, siis kas mitte 13\" 175 ja 65? võin ka eksida... :keersilm

vebel

Otsi vastavat kleebist auto kerelt. Tavaliselt on see kas juhiukse piida küljes või bensiinipaagi luugil, aga ´91 Galantilt ei suutnud seda leida. Seega võib abiks olla autoga kaasas olev raamat või siis mõnest kummifirmast, kellel on vastvad kataloogid.
Mitsubishi Lancer 1.5 GLi (1990-1993)
155R13 - rohkem pole antud

Mitsubishi Lancer 1.5 GLXi (1990-1993)
175/70R13

pets24

suured tänud vastuste eest, siis on 175/70
kusjuures ma arvasin seni kah, et sild on loodud just mingi kindla mõõdu jaoks ning \"vales mõõdus\" rehv mõjub talle halvasti.
AGA kui avastasin, et kõigil Kadettidel on kogu see \"amordipüstik\" ühine (see sama ka A-Vectratel!!!) ning ühised ka rooliotsad (ilmselt ka sharniirid ning õõtshoovad), hakkasin ikka tõsiselt kahtlema. Sest kindlasti pole GSIdele ette nähtud 155-70 R13 rehv (nagu 1.3-le). Või määrab selle vaid vedru-amort??? Tõesti, GSI-d on mu masinast eest 2cm madalamad ning palju jäigemad - samas tagasild on niikuinii 8V kadettidel kõigil sama, ainult vedru jäikus erinev.
niiet jah - ma hakkan kah varsti vist 245-30 (või mis iganes) rehvi alla ajamaBig Grin.

teet,
rõõmus autotootjate \"laiskuse\" üle - juppide \"ristkasutus\" on ju hea asi!