automoto.ee foorumid

Täisversioon: Volga ilukilbid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist!
Niisiis, sattusin Internetis ühele lehele, kus on pilt arvatavasti GAZ 21 kodaratega ilukilpidest. http://meelis.fotopic.net/p44051852.html
Oskab keegi kosta, millistel variantidel täpselt selliseid kilpe kasutati?
Internetis pilte vaadates, pole ühelgi 21-l selliseid all näinud.
Ette tänades,
Ets.
need ei ole originaalkilpid. see on kooperatiivi toodang.
Suured tänud vastuse eest denis23!
Igasugune muu informatsioon nende kilpide kohta on oodatud.
Neid eriti palju liikumas pole näinud. Ehk oskab keegi öelda, kas neil mingi väärtust ka veel on?
Sellised (või vähemalt sarnased) olid veel mõnda aega tagasi ka Volga poes müügil. Vaateaknal lausa.

Täiendus: ahah, selge. Ma jah, nii täpselt neid vaadelnud ei ole ja oli lihtsalt meeles, et midagi sarnast seal.
Vaateaknal on jah väljas sarnased kilbid, aga need on mõeldud sapakale.
Ma arvan, et need ilukilbid võiks olla Volga-24 omad. Mul on selliseid vähemalt üks komplekt ja olen neid kasutanud oma Pobeda all 15 tolli volga velgedega. Need kilbid on aga varasemast ajast kui meil koperatiivid levima hakkasid.
24-l peaks minuteada 14" veljed olema ja ma olen kindel, et taolisi kilpe tehti ka 24 jaoks. Aga antud kilbid on 15" ja arvatavasti ikka 21 omad.
ets67 Kirjutas:24-l peaks minuteada 14" veljed olema ja ma olen kindel, et taolisi kilpe tehti ka 24 jaoks. Aga antud kilbid on 15" ja arvatavasti ikka 21 omad.


Pildil olevad ilukilbid on 13", GAZ-21-l on velg 15", kuid antud kilpe saab ka sinna peale panna, velje serv jääb veidi välja paistma.

Pildil olevav ilukilbid on minu käes, koos GAZ-21-le ümbertehtud kinnitustega.