automoto.ee foorumid

Täisversioon: Ülevindi küünlaaugu taastamine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ahoi kaherattarahvas Smile Kas keegi oskab soovitada hääd meest kes küünlaaugu taastaks või puksitaks? ...ja palju maxta võiks?
mis margiga tegu? ilmselt läheb uue kaane ostmine odavamaks. 25-50 eeguga saaks ikka vene päritolu silindrikaane kätte kui otsida. ja mehed lepime kokku, et eesti keeles on tegu ikka keermega, vint laulab puu otsasSmile
tsikli mootor on iz jup 5 ja uued silindripead sai äsja ostetud, maksid 400 eeku paar. Häda selles, et sellele mudelile pandi peale erisuguse kujuga silindripäid ja teise samasuguse leidmine võib raskeks osutuda- lihtsam on puks sisse keerata.
mul võtab muidugi veits aega, enne kui ma oma kastid saan läbi tuulatud, aga ehk saan aidata. seda ma nüüd kindlalt ei mäleta, kas mul ka 5-le neid vedeleb, aga 4-le oli küll. samuti mäletan, et mingitele on mul puksid sisse keeratud. need puksid, kui üles leian, võid küll endale saada, muu töö peaks juba lihtne olema.