automoto.ee foorumid

Täisversioon: pobi kabrioks
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere
Pobeda 1950 alkselt olnud kabrio (ARK-i andmetel," ühele tundus ka") kas on mõted teda teha nagu oli ja kas on kedagi kes seda aitab teostada või kuda ma saaks ise seda tuvastada kas ikka oli kabrio.
Tänud
Kui sul selline asi käes, oled küll õnnega koos.
kuniks pobikorüfeed näppe ja klaviatuuri soendavad pikemaks vastuseks ja täpsustavateks küsimusteks, vaata seda, mis juba varem kirja pandud:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=8235
Valdo kolmas post sealt.
Et oleks vähem pimeduses kobamist, võiksid sealtoodud 6 punkti enda auto põhjal lahti kirjutada (kui pilte ei saa teha nendest kohtadest)
Muidu kukub välja umbes nii, et "olge head mehed, mõistatage, mis mul on".
Kõik on dermatiinist ja taga pag. jookseb "toru ühest raamiküljest teise"
markoh Kirjutas:Kõik on dermatiinist ja taga pag. jookseb "toru ühest raamiküljest teise"

Need mõlemad võivad olla hiljem isetehtud.

Kui toda Valdo posti natuke põhjalikumalt lugeda, siis kõige kindlamaks näitajaks on põhjatalad, ja pagasniku profiiltaladest rist (mingi "toru" selleks tõenduseks võibolla ei olegi - mis toru? kanalisatsiooni toru?).

Olgu asjatundjad kuitahes kogenud, nad ei ole hiromandid, et ühe lakoonilise lause põhjal midagi asjalikku arvata saaks.
Aga eks lõpliku hinnangu saaks ikkagi anda ainult piltide või ülevaatuse põhjal. Valdo on arvatavasti isegi niipalju pobihuviline, et oleks valmis abistama kasvõi ise vaatama tulles, aga eks ta sellest räägib ise, kui siia juhtub.
otsi tutvust Rene Levolliga seal on mingid sidemed vana registerkeskuse andme baasiga STaegadest enne uut eesti vabariiki ehk Tasuudab kere numbri järgi midagi arvata
TeeTL Kirjutas:Valdo on arvatavasti isegi niipalju pobihuviline, et oleks valmis abistama kasvõi ise vaatama tulles, aga eks ta sellest räägib ise, kui siia juhtub.

Kui on see võimalik, st selline soov on olemad, siis kaen muidugi selle isendi üle. Kui see asub Tallinnas/lähiümbruses, siis üsna pea (nt järgmisel nädalal), kui kaugemal, siis on vaja spetsiaalselt korraldada/kokku leppida.
Tänud
Auto asub Kehras, mõned pildid pag. http://www.album.ee/user/30044784
markoh Kirjutas:Tänud
Auto asub Kehras, mõned pildid pag. http://www.album.ee/user/30044784

See torude kogumik, mis pildil, on küll kõik omalooming. Näha on veel algsete detailide mahalõikamisjälgi.
Tee rohkem pilte. Pagaasnik on rohkelt ümber keevitatud ja tuvastada raske. Esmapilgul tundub olevat tavaline pobeda kui just kabriole iseloomulikke detaile pole välja lõigatud.
pilte veel http://www.album.ee/user/30044784
Kas on mingi kindel asi millest arusaaks kas oli kabrio ? Ukse postides on keevitus jäljed, ja seest tundub krunt kuidagi värskem (mitte 50 a. vana)
Tänud
markoh Kirjutas:pilte veel http://www.album.ee/user/30044784

Uste ülaosa viitab küll tavalisele sedaanile.

Ma peaks ikka selle auto Sul kohapeal üle vaatama - ma ka elukoha järgi Kehra inimene, kuigi nädala sees olen enamiku aja Tallinnas töödes.

markoh Kirjutas:Kas on mingi kindel asi millest arusaaks kas oli kabrio ? Ukse postides on keevitus jäljed, ja seest tundub krunt kuidagi värskem (mitte 50 a. vana)

Kui põhja pole hiljem ringi tehtud, siis jooksevad kabriol seal diagonaalis täiendavad tugevduskarbid. Tagaistme taga seinas on ka tugevdusrist, aga seda Sinu autol ei ole, nagu piltidelt näha.
markoh Kirjutas:pilte veel http://www.album.ee/user/30044784
Kas on mingi kindel asi millest arusaaks kas oli kabrio ? Ukse postides on keevitus jäljed, ja seest tundub krunt kuidagi värskem (mitte 50 a. vana)
Tänud

Piltidel pole hästi näha, kas ka esiakna poste keevitatud. Kabriol on iseloomulikuks tunnuseks (ka M 400 kabriol) aknapostide ülaservas päiksesirmi läheduses tugevdustorud. Sõna otseses mõttes torud, mis seovad täiendavalt aknaraami ukseraamiga. Sinu piltidelt ei tuvasta isegi nende eemaldamise jälgi. Hetkel nende kasinate piltide järgi arvan selle auto ikkagi sedaani olevat.