automoto.ee foorumid

Täisversioon: jawa638
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
On ilmnenud selline probleem,kui hakkad kiirendama siis mootor mitte ei kiirenda vaid pöörded aeglustuvad ja sumpadest hakkab meeletut suitsu tulemaSad.Mõlemad küünlad lööb tahmaseks.Ise kahtlustan süüdet.
Ise pakuks hoopis karpat. Tundub, et kui gaasi peale keerad, annab mega rikast segu...
Ok ma kontrollinSmile
Ega kellelgi teisel pole sellist jama olnud?Kui on olnud siis vastake.Karpa ma kontrollisin üle mitte kui midagi,lasin ka suruõhuga läbi.Siis ma mõtlesin et proovin jawa360 karpat ,tegin vahele seibi et kinnitused sobiksSmile.Aga kui käima panna 360 karpaga siis üks pütt ei sa piisavalt segu et töötada.Muidu käima läheb ilusti ja kõrgetel pööretel võttab ka teise pütta järgi ja 360 karpaga pole seda probleemi et mootor ei tööta pöörete peal.Nüd ma proovin ka teist jawa638 karpat.Põhjuseks et360 karpat ei sa no kohe kuidagi nii ära timmida et teine pütt ka käiks.
Hmm kas sel karpal on ka segusiiber ja n6el?
kui on , siis pakun , et kas n5el on liiga yleval , et vale n6el , ´v6i on see alumine düüs puudu , mille n6el sulgeb.
Omal oli sama jama ,aga vähe teise mootoriga
Ma olen juba midagi korda saanud,aga tänan abi pakkumastSmile