automoto.ee foorumid

Täisversioon: Jaanipäev
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kus keegi jaanipäeva veetis ka?Nüüd kui möll möödas saab ka natuke vaikselt arvuti taga veega end turgutada.Wink

JackieD

Ma käisin jaanipäeval maal (Tihemetsa,Riitsaare). Päris OK oliSmile.
Jaanipäev- harrastavad köieveo koertevarianti- tillivedu...
[Pilt: Tillivedu%2520Jaanp%25C3%25A4eval.JPG]
Kuna traditsiooniks on saanud siiski juba ennem ja võidupühal viibida humalas siis jaanipäeva veetsin voodis.
Tõstsin jaanilaupäeval selja ära ja liikusin mitu päeva ringi nagu külmavõetud krabi, külg ees, aeglaselt ja kõveras nagu kreekaee.
Täna on esimene päev ilma valuvaigistiteta...
Lisaks jõudis päev enne seda koju hullarist põgenenud naaber, kelle vägitükkideks tuli valmis olla. Kaalusin relva laadimist hõbekuuliga. Big Grin
Õnneks ei hakanud ta maja põletama, vaid piirdus saabudes akna lõhkumisega ja jaaniöö möödus sündmustevaeselt.
Ka naaber peaks nüüdseks tagasi pikkade varrukatega särkide ja piimasupi juures puhkust veetmas olema.
ilmselt tehti selle aasta Jaanilaupäeval rekordarv vikerkaarepilte. Andsin minagi oma panuse.

Jaanilaupäeva õhtupoolik oli läbi Eestimaa kulgemiseks väga hea: siin-seal sagiti lõkete süütamise võtmes ning ilm oli visuaalse külje pealt väga kift. St vaheldusrikas pilvede ja valguse võtmes.
Mina ei tahtnud selle viiekraadise palavaga õue mitte minnagi. Isegi sääski polnud!
Vorstid said pruuniks ka kaminatulel.

(27-06-2014, 13:05 PM)13piisab Kirjutas: [ -> ]ilmselt tehti selle aasta Jaanilaupäeval rekordarv vikerkaarepilte. Andsin minagi oma panuse.

Tänapäeval on üpris ohtlik selle vikerkaareteemaga lehvitada - Sind võidakse valesti mõista... Big Grin
Võidupüha sai töiselt mööda saadetud, jaanipäeval viisid aga teed kallastele kus tünnisaun ja grill, üle aia oli linna keskväljak kus pidu algas kell18:00 ja lõppes öösel kahe paiku, selle aja jooksul ei kuulnud ühtegi eestikeelset lugu ning üldiselt pidulised ei teadnud seal vist isegi mida nad tähistavad... "Idablokimaad" on ikka riik riigis, sillamäe ja narva oblastist ärme parem üldse räägime.

... tänu sellele "slaavi" mõjutusele möödus jaanipäev ilma kukerpillide jms kodumaise muusikata, siiani mängib veel autos Valera, Trava u doma jne...

Jaanilaupäeval sai tehnikat pisut näpitud, ajasin pool aastat seisnud Galaxyle hääled sisse. Augustisse planeerisime puhkuse, vaja siis sellega Eestimaa poole loksuma hakata.
Jaanipäeval aga tööl, traditsiooniliselt Big Grin. Lupsisin 2350 uut mändi maasse...
Pole need pralled mulle summagi tähtsad. Lihtsalt pole.
Eestlase kombel ilma üle kurdan vaid niipalju, et palav on Toungue.
Ikka päris palav.
No, kuram, kui minu hommikud just selliselt algavad, siis võtab õhtuks võhmale küll.
Seitse liitrit vett kulub jahutamiseks. Kaheksa on rekord. Möödunud suvel sai selline number ette keeratud Big Grin.

[attachment=48854]

+33*C peale lõunat ja seda peab viie tunni jagu kannatama Sad

Andke vihma, Eestimaa vennad!!!!!