automoto.ee foorumid

Täisversioon: cz 125 varuosi ?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kas keegi teab kust oleks võimalik saada cz varuosi,või on kellegil pakkuda?
vaja oleks siis .
motoblock süüdet koos süütepooliga.
gaasitutðkat
karburaatorit
tagumist hammasratast
ning esimeste amortide kaitsekumme...
kui kellegil leidub siis ehk oleks keegi nõus müüma/vahetama millegi vasu !
Vist pea ainuke pood, kes tegeleb eestis CZ juppidega on Kloostrimetsa Motopood. Väga asjalikud mehed. Mine sinna ja kurda oma mure ära ning üsna suure tõenäosusega saad abi.
Motoplat süüdet liigub aeg-ajalt ka Kuldses börsis ja sellistes kohtades.
internetist kloostrimetsa motopoe kohta midagi tarka teada ei saanud peale aadressi...
nu need juba üle vaadatud kuid tulutult...
siis tekkis mõte et kellegil ehk nurka vedelema jäänud midagi ...
Helista või saada meilile oma mure. Siis saab asi selgemaks, ega seal koduleheküljel jah pole paljut üleval.
martvl Kirjutas:internetist kloostrimetsa motopoe kohta midagi tarka teada ei saanud peale aadressi...
Ega neil seal mingit e-poodi pole jah, vanakooli mehed Smile kuid see ei tähenda, et asjaajamine sugugi kehva oleks.
Tagumine hammakas on krossitsiklil kulumaterjal ja kellegi vana pole mõtet peale panna. Narvas on mees, kes teeb vana järgi uue hammaka. Kloostrimetsa poes on tema kontakt ka olemas. Samuti on Kloostrimetsas CZ kett meetriga müügil, pead ainult oma keti pikkust teadma. Uuele hammakale ei tasu vana ketti panna.
Kas see on Sul originaal 125CZ ? Kas 5 või 6 käigulise mootoriga?
läheneb orginaalile Smile
käike on kuus ...
kuid need jupid mida otsin pole ültse mu sikli küljes....
sellest ka see jama Smile
seda tean isegi et kuluosa ja vana pole mõtet panna ....
Kloostrimetsas oli millaski pakkuda müüa küll igast CZ kraami.Motoplat süüde oli seal pakkuda küll aga hind oli ikka väga räige.Vist oli nii , et süütepool maksis 800 raha ja ülejäänud kupatus oli midagi 3000 tuuris(pidavat olema väga defitsiitne kraam).Endal oli CZ 250 krossikal sama probleem.Lahenduse andis Delta süütesüsteem ja aku(Izhi süütepool oli ka veel kambas).Sai need vidinad peale aretatud ja home-made süüteplokk ja asi täitsa toimis.Ja rahaliselt läks see maksma kuskil 300 krooni , ehk siis pikalt pikalt odavamalt kui poest ostes.Ja nendesse Kuldsetesse börsidesse ja Soov.ee-sse satub neid müüki suhteliselt harva.

Aa , ja unustasin selle ka veel mainida et see karpa mure mis sul on.Kui mu mälu mind ei peta siis olid seal küljes suht tavalised Jikovid (võin ka täiesti puusse panna) ja kas Jawalt ei saa miskit peale sobitada?

Ja tagumine hammakas peaks mul kuskil isegi vedelema nii,et kui huvi võta ühendust.
ma küsiks kohe siin ära, et kus asub see kloostrimetsa motopood? aadressi mõtlen.
VTA Moto OÜ Kloostrimetsa Motopood
Avatud: E-R 10.00 - 18.00

Kloostrimetsa tee 56a 11913 Tallinn
Telefon: (0) 623 8246
Faks: (0) 623 8246
E-mail: motopood@hot.ee
Internet: www.hot.ee/motopood


Internetist leiad kaardi ka.
Teletorni vahetus läheduses
Ma küsin siin sams teemas ka teise küsimuse, ma küll otsisin foormuist aga ei leidnud hetkel , tartus peaks ka hkuskil mototpood olema kust venemootorrataste juppe saab, tea keegi aadressi ja juhatada sinna?
See vist : http://www.brauermoto.ee/ , aga seal kõik tellimise peale ja tellivad nad Tallinnast ja lisavad siis hinda juurde.
Tartust mitte kaugel, Põlvas, elab Rein Hüppenen, kes ka vene rataste juppidega kaupleb. RH autoosad.