automoto.ee foorumid

Täisversioon: Ural M-67 vasaku silindri jama.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Probleem siis selline,et vasakut silindrit ei saa kohe kuidagi tööle,paugub ainult vahel,säde olemas,bensiini saab ka kätte.Olen proovinud vahetada küünlaid,piipe,küünlajuhtmeid,karburaatorit sättinud,aga ikka ei midagi.Mida veel üle vaadata?
Ahjaa unustasin mainida,et mootor on läbinud täieliku kapitaalremondi:uued laagrid,tihendid,silindrid puuritud,uued kolvid ,rõngad,klapipesad üle freesitud ja hiljem soveldatud.
Masin ise muidu selline: http://www.foto24.ee/album/36277
klapivahe on paigas ?
Probleem juba lahendatud.
mis siis viga oli kui saladus pole...?
Puhtalt enda hooletus,et ei kontrollinud sõbra tööd üle.Sõber oli suutnud sisselaskeklapi tõukurivarda kudagi valesti sokutada ja selle tulemusena oli klapp lahti jäänud ja kolvilt kolaka saanud.Ma polnud ise juures kui ta silindreid peale pani(ta olevat enne seda asja teinud ja pidi teadma kuidas asi käib),ütles ainult,et algul oli raske natuke vänta lüüa,aga siis läks kohe kergemaks ja ma ka ei uurinud rohkem kuni käivituseni,proovisin algul igat varianti kuni ühekorra lõi karburaatorisse nii tugavasti tagasi,et õhulõdvik eest minema lendas,siis oli asi kohe selge,sest sealt tuiskas ikka kohe metsikult bensiini välja.Kruvisin silindripea maha ja nägingi,et klapp on veidi kõver.Ja pold siin midagi ahastada,sõbral natist kinni ja vutt-vutt Võhmasse uut silindripead tooma(õnneks oli ta ikka nii mees,et tunnistas oma viga ja ei punninud vastu).Nüüd masin nurrub nii nagu peab ja saangi külavahel miilitsat mängida ja rahvale pulli teha.