automoto.ee foorumid

Täisversioon: kust saada kõriga trosse
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
probleem järgmine ei leia vajaliku pikkusega trossi ja kõri
tablakas Kirjutas:probleem järgmine ei leia vajaliku pikkusega trossi ja kõri

Kas vähe täpsustada ei annaks? Kui jämedat trossi ja kõri vaja on ning mille jaoks?
Mulle oleks vaja Almamosse spidotrossi.
Soovitan endiselt soojalt (kui lõuna-vabariikide elanik) Võrus turul asuvat Tehnikapoodi (T,N 8-13; L 7-14). Mida kohapeal pole, on enamasti tellimuse peale nädala jooksul toonud.

Edit: Näpuviga. Tänud parandamast, hillar. Lahtiolekuajad siiski nii, nagu minul nad kirjas.
Tambets Kirjutas:Võrus turul asuvat Tehnikapoodi (E,T 8-13; L 7-14).

minu mäletamist mööda on see pood lahti ainult turupäevadel (teisipäev, neljapäev ja laupäev) 8-13. Või on viimase paari nädalaga poe lahtioleku ajad muutunud?
Kas kuskil Tallinna, Saaremaa või Ida-Virumaa pool ka selliseid poode võiks olla? Mul vaja gaasitross teha. Trossi saab igast ehituspoest, aga kõri ei oska kuskilt otsida. Pikkus peaks olema umbes 4 meetrit.
tarko Kirjutas:Mul vaja gaasitross teha.
Tallinnas nägin hiljuti Tööriistamarketis paari erinevat mõõtu trossikõri müügil. Need olid küll jämedamad, kui gaasitrossiks vajalik. Kas neil ka peenemat on ei oska öelda.
Gaasitrossi jaoks võiks ehk hädapärast sobida ka CO keevitustraadi kõri.
Kui ligemalt ei leia, soovitan tellida Saksast jooksva meetriga:
http://www.motorrad-stemler.de/dcenter/d...behoer.pdf
http://www.velo-classic.de/kat_2003.pdf
mine jalgratta poodi, mõnedes on ja küsi et tahad osta 10 m kõri, kirves ta on ja nii palju pole vaja, aga jah, see üks võimalus ja tross ehituseabc.ee või k-rautakesko mujal on ka kindlasti. Paksu kõri tahad, siis kanalisatsiooni tross lõhu ära ja teip ümberBig Grin
korvimees Kirjutas:
tablakas Kirjutas:probleem järgmine ei leia vajaliku pikkusega trossi ja kõri

Kas vähe täpsustada ei annaks? Kui jämedat trossi ja kõri vaja on ning mille jaoks?

trossi 2 või 1,9mm pikkus 138cm kõri pikkus128