automoto.ee foorumid

Täisversioon: K-58 alased küsimused
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nimelt tekkinud sellised probleemid:

Kas K-58l on M1A või siis K-175 leegitoru, kataloog näitab, et M1A oma (tüüpi), ise arvan, et K-175 oma, kuid kindel pole?

Kas uuemate Minskite (MMVZ.3112 jne) eskatihendid sobivad
ka K-58 mootorisse? Ei oska siin kohal midagi arvata, sest pole
varem selle probleemiga kokku puutunud.

Ette tänades, Maz500
Tihendid saad ju laagri järgi vaadataWink
Jällegi asja teadmata (nagu enamusel juhtudelCool) pakun, et hoopis K-55 - tüüpi tuletoruBig Grin. Ju ta ikka 125-se tüüpi on, mootor ju mõõtudelt sama ja M1M-l ka ju pikk sumps. K175 ju teise mootoriga, kahe toruga jne, muidugi vb ka parempoolne toru ühtib mingil määral K58 omaga aga kahtlane. Kui Sul juba kataloogid ja värgid olemas siis peaks asi selge olema? K58 tuletoru detaili nr kataloogis 5819040. muud ei oska kosta.
CK tihendite kohalt ka ei oska kosta, ilmselt uutel ikka teised veidi, väntvõllid ka erinevad aga eks neid tihendeid peaks ju igasuguseid saada olema ja ju mõned sinna tihendikorpuste sisse ka istuvad?
Vaatasin üle veel K-58 tehase juhendi ning nüüdseks on selge, et originaalis on ikka K-55 tüüpi leegitoru olnud.
Küsimus tekkis sellest, et kui ma mootorratta sain oli originaal leegitoru asendatud mingi Voshodi omaga.

Eska tihenditega ikka probleem, sest vanad on ära kivistunud (loe: kumm on kõvaks läinud). Samas tunduvad olevat suht sarnased M1M kasutatavatega. Ei oska ise ka välja mõelda millega oleks võimalik neid asendada?
Eks nad olegi kõigil 3-käigulistel 125-stel samad tihendeid , mootorid ju pms samad. Tihendeid peaks ikka saada olema igasuguseid, pead ei anna ka.
Tihendeid ON võtta küll ja küll,mina oma M-1-A sain küll remonditud ja hetkekski ei tekkinud probleemi tihendite leidmisega.