automoto.ee foorumid

Täisversioon: IZ m15
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tervist, kaas foorumlased.Sai siis ostetud endale uus projekt, kuid vajaks veidike abi. Ehk leidub kedagi kellel oleks antud masina kohta jooniseid.Samas sooviks saada teada tehase andmeid ja lõpuks kust võiks leida antud masinale juppe?
Tervist sullegi!
Võib-olla olen ma Iþ´ide mudelivalikust rääkides "tumedal maal", kuid ma ei mäleta sellise mudeli tähistusega nagu m15 ühtki masinat.
Mõned kirjeldused oleksid head, aga üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna!
Masina tootmis aastaks on 1981.
Härra AZNfort. amordid asuvad Viljandimaal ja on sarnased Vootele rattal olevatega.
Veteran.
Kahjuks joonistega aidata ei saa, küll võib neid minu muuseumis seisva isendi pealt lõpmatuseni teha. Lihtsam variant oleks siiski osad kuskilt leida. Siiani ei ole mul krossi IZ-i osadega erilisi probleeme olnud, neid on tehtud ju tuhandeid. Arvan,et mulgi võib üht-teist üleliigset leiduda. Sel pühapäeval lähen ühe mehe juurde kellel on seda kola väga palju. Kui on mingi konkreetsem soov,võibolla saan aidata. Edu soovides! Urmas Teearu tel.5087150.
Krossi iz-id olid märgistusega "K"
TEiste sõnadega, sinu ratas peaks olema IZ K-15