automoto.ee foorumid

Täisversioon: vaja olex v6rri jooniseid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

ux

mul olex vaja võrri jooniseid kuna tahks hakata aretama yht aga ma ei ole eriti kogenud võrride teema juures. ja ma ei tea mis tal viga on

eintz

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ux
mul olex vaja võrri jooniseid kuna tahks hakata aretama yht aga ma ei ole eriti kogenud võrride teema juures. ja ma ei tea mis tal viga on

Ei teagi kas kuskil üldse on võrri jooniseid!?
Aga sovitus kui veel ei ole kogenud võrriteemal, siis kisu mootor lahti, jäta juppide paigutus meelde ja pane uuesti kokku. See on ju imelihtne, seal ei ole midagi keerulist.
Mul oli kunagi üks võrri käsiraamat, kuid arvan et see ammu kadund, sest võrr jah, nõnda lihtsa ehitusega on.

Soovitan järgida eelmist postitust. Edu

Jalakas

Noh mul on neid 2 tükki 1 mingi d6 oma ja siis d8e oma ka veel ei tea mis kasu sealt küll saab veed raiped venekeeles kui oleks eestikeeles siis oleks veel midagi
Mul on olemas 1957. aasta esimese variandi
D4 mootori raamat (kasutusõpetus ja seletus).
Lisaks veel ostupaberid. Selle vana
variandi oma, kus tagarattale ei käinud
hammasratas veel 3 plekiga, vaid koonuse ja
keermega. Ja karburaator oli vanatüüpi.

Kui vaja, saab koopiat teha.


Parimat,

Valdo
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ux
mul olex vaja võrri jooniseid kuna tahks hakata aretama yht aga ma ei ole eriti kogenud võrride teema juures. ja ma ei tea mis tal viga on

Mingid joonised kellelgi ikka on. Ise ka ju põhimõtteliselt võimalik koostada, olen ise üritandBig Grin eriti ilus polnud ,aga mingi progrega ple probleem ,aint iseasi kes viitsiks:o
mina kasutan sellistel puhkudel digikat Smile teen pilti millestki milline ta ennem oli ja siis pärast sutsu julgem kokku panna
äkki saaks natukene täpsustust... kas sa vajad võrri või võrrimootori jooniseid? Ja mis mudeli omasid?

ux

vaja olex v6rrid mootori jooniseid ma ei tea kahjuks mis tüüp ta on aga te võite ju igasugu jooniseid andaSmileSmileSmile
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ux
vaja olex v6rrid mootori jooniseid ma ei tea kahjuks mis tüüp ta on aga te võite ju igasugu jooniseid andaSmileSmileSmile

See nyyd küll veic segane eh... sial sidurikoja välis metallil on kirjas kas mootor on D5 D6 D8E või D4

ux

kahjuks praegu ei saa vaadata sest võrr maal

m2h8

valdo, ma lugesin et sul on võrri joonised, kuidas oleks nende paljundust saada????
kas fax, emailile, postiga???

siims

Kas võrri porika all olevad aasad on juhtme jaoks?:keersilm
Tagumisel poritiival on jah aasad tagatule juhtme tarvis.
To m2h8: pean leidma oma tihedates
päevaplaanides aega, et sisse skaneerida oma
D4 kasutajajuhend (1957).

Ma usun, et see huvitab ehk teisigi.


Parimat,

Valdo

zum1

kle Valdo,

mul oleks ka vaja neid jooniseid, kui sa saad, siis sa võiksid mulle ka need e-maili peale saata!!Rolleyes

ux

kui keegi viitsib siis võiks mulle ka saata
Valdo poolt skaneeritud D4 manuaal asub aadressil http://www.mois.ee/d4/
Mul on ka D8 mootori käsiraamt ja riga 13 käsiraamat. Kuskil lähiajal lasen need joonised ka arvutisse
niisiis... mul on ka nyyd joonised olemas ja need peaksid asuma
http://www.zone.ee/cyclone3/