automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kust saab ventiili kübarat?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
...nagu vanasti vene autodel olid. Selline, kus otsas hark nippli välja keeramiseks.
Neli aastat tagasi õnnestus selline välja rääkida ühest kummitöökojast, äkki ka praegu.
Mul on justkui silme ees, et Järvel BENi Autotarbes olen ka näinud. Uurida tasuks vast igast autopudinatega tegelevast poest, samuti ka autokauplusest "Volga" Smile
Jäätmekogumispunktidest, vanade äravisatud veoautorataste küljest. Näiteks prügimägedel, emeksites jms.

Kurtna laadalt vast saab ka uusi...
Laatadelt jah, soetasin eelmine aasta endale terve peotäie uusi.
Kurask, mul ühte vaja ja isegi ajutiselt... Üks õhutusnippel küttetrassis lahti keerata... Ehk on kellegil hoopis laenata? (BENi piilun homme)
valdo Kirjutas:Jäätmekogumispunktidest, vanade äravisatud veoautorataste küljest. Näiteks prügimägedel, emeksites jms.

Kurtna laadalt vast saab ka uusi...

miks vanu mädanenud ja koledaid asju kasutada, kui kaubandusest saab otse uusi ja ilusaid läikivaid. Kuid jah nad maksavad 6-8eeki tk. Mis on tõesti suur summa nende eest.
Tartust saaks neid näiteks. Falleronist, Annelinna parkimis maja all olevast autopoest. Volga poes nägin ka, Autoringis, lisaks võiks olla Baltyre.ee rehvipoes.
Üldiselt igas vähegi hästivarustatud autopoes on neid kuhjaga müüa. Enamik õlifirmades samamoodi.
Vanad kasutatud veneaegseid nipleid võib kummitöökodadest küsida. Tänapäeval domineerivad rohkem plastmassist kübarad aga veneaegsetel on jälle see hea omadus,et sellega võib vajadusel ventiili välja kruttida kui vaja.
mul piaks vedelema kuskil neid
Kui asud Tartus saan aidata.
Mul on need letis 3.-tk,samuti on olemas ka eraldi ventiili keerjad.
Kui just veneaegset vaja pole, siis saab tõesti pea igast autodega seotud poest või siis kummitöökodadest. Mina näiteks käisin oma võrri õhukummi paikamas ning sain koos ventiiliga korraliku kübara, siiamaani läigib all.Smile
Mul selliseid igavene hunnik ajast, kui töötasin kpl.Lada Wink
Tallinnas saaksin mõned anda, isegi raha ei taha Wink
tomm7 Kirjutas:Kui asud Tartus saan aidata.
Mul on need letis 3.-tk,samuti on olemas ka eraldi ventiili keerjad.

mis poes figureerid? Cool