automoto.ee foorumid

Täisversioon: iþ 49 käigukast
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kas iþ 56 käigukasti saab panna iþ 49 le,äkki annab keegi targem nõu sellekoha pealt.
Minumeelest peaks kasti sisu alates IÞ-350st 56ni või isegi Planetani sama olema.
Väikesed erinevused küll on, aga need on seotud vaba käigu indikaatori lülituse ning esimestel 56 mudelitel spido ülekandega. Kõik, mis masinat edasi liigutab on sama.
Neljanda käigu lühikese võlli peal olev rulllaager on laiem,seoses sellega ka võll ise natuke pikem.
To Uudistaja: Ja kui juppide poole pealt on midagi vaja siis küsi, käigukasti osas saan aidata. Toungue
sai oma iþ 49 käimakotti lahatud ja tuli välja,et see rull-laager mis on käigukasti kaane sees oli laiali jooksnud.Oskab keegi öelda kust sellist võtta on?
Uudistaja Kirjutas:sai oma iþ 49 käimakotti lahatud ja tuli välja,et see rull-laager mis on käigukasti kaane sees oli laiali jooksnud.Oskab keegi öelda kust sellist võtta on?

Mõõda üle kolm joonmõõdet (sisemine ja välimine läbimõõt + laius) ja sirvi suuremate tootjate tootekatalooge, äkki on selline tootmises ja saab osta/tellida. Nt SKFi Eesti esindaja Alas-Kuul abiks Smile
Uudistaja Kirjutas:sai oma iþ 49 käimakotti lahatud ja tuli välja,et see rull-laager mis on käigukasti kaane sees oli laiali jooksnud.Oskab keegi öelda kust sellist võtta on?

Need rullid ongi seal lahtiselt nii, et kui hammika võlli kaane seest eemaldad, kukuvad nad välja. Otsi kõik rullid üles ning pane nad võllil olevasse soonde soovitavalt miski määrde abil kinni ning seejärel võll omale kohale kaane sisse tagasi. Järgmine kord pea meeles, et hammika ja selle võlli eemaldamine käigukasti remondiks ei ole vajalik Big Grin
OÜ Varson, Pirita teel müüb rullikuid üksikult ja mõõdu järgi, kas ka seda mõõtu ei tea aga tasub uurida nt. tel. teel, kontakti leiad netist.
Kümmekond aastat tagasi sai eksperimendi korras Planeta-4 kk Izh 350-le sisse laotud, mingid nüansid olid, aga ümber ei pidanud midagi ehitama. Kiirem sõit läks mõnusamaks- ülekanded uuematel teised.
tänud vastajatele,eks ma üritan nüüd selle uuesti kokku panna ja masina liikuma saada.