automoto.ee foorumid

Täisversioon: Võrr.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Selline asi, et võtsin võrril pedaalid ära ja panin raudpulga asemele. Palun aidake, kuidas seda pulka sinna kinni panna?
keevita kinni
Pane puupulk, selle saab kõvasti sisse kiiluda.
sidur Kirjutas:Selline asi, et võtsin võrril pedaalid ära ja panin raudpulga asemele. Palun aidake, kuidas seda pulka sinna kinni panna?


Pigem mõtle, kuidas Sa pedaalide ja pedaaliketi eemaldamise järel oma sõiduki pidurisüsteemi lahendad. Kas paned taha kahekäigulise mopeedi tagaratta ja aretad peale mingi pedaaliga/trossiga isetehtud variandi, mis võimaldab piduritel taas toimida?

Tuletan meelde, et nii liikluses kui ka suletud rajal (nt põllul, metsas jms) on ilma tagapidurita sõita ELUOHTLIK!
valdo Kirjutas:Kas paned taha kahekäigulise mopeedi tagaratta...

Selle sõidukiklassi eluiga on natukene pikem kui paljude õigete vanatehnikaharrastajate ajaarvamise lõpp kuuekümnendate esimeses pooles ning ei piirdu vaid torpeedo tüüpi vabajooksuga tagaratastega. Umbes 80% toodetud selle klassi sõidukitest on tehasest trossajamiga trummelpiduritega.
valdo Kirjutas:
sidur Kirjutas:Selline asi, et võtsin võrril pedaalid ära ja panin raudpulga asemele. Palun aidake, kuidas seda pulka sinna kinni panna?


Pigem mõtle, kuidas Sa pedaalide ja pedaaliketi eemaldamise järel oma sõiduki pidurisüsteemi lahendad. Kas paned taha kahekäigulise mopeedi tagaratta ja aretad peale mingi pedaaliga/trossiga isetehtud variandi, mis võimaldab piduritel taas toimida?

Tuletan meelde, et nii liikluses kui ka suletud rajal (nt põllul, metsas jms) on ilma tagapidurita sõita ELUOHTLIK!


Selle saab ehitada ka lingi peale ka.
Ise olen samuti pedaalid ära võtnud ja pulga asemel pannud,kinnituse olen lahendanud nii et olen pannud kummivoolikud pulga peale ja üks ots klambriga kinni,pidurid olen teinud nii et võtsin mingi suvalise masina pidurihoova ja toru juppi mis läheb pulga peale täpselt keevitasin pidurihoova torukülge ja siis ka trossi kinni, tross haagi lihtsalt taha ja ongi kõik.Big Grin