automoto.ee foorumid

Täisversioon: delta elektronsüüde (säde puudub)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ma ei tea kas elektronsüüde on õige sõna aga kontaktideta süüde on hetkel mopeedi peal.

Säde puudub. On vahetatud kõik jupid (asendatud tuttuutega) peale süütemängu. Kas on võimalik teha ümber kontaktidega süütemänguks lihtsa vaevaga.

Kas kellegil on äkki pakkuda mulle sobivat süütemängu?

Kõige parem oleks pakkuda süütemängu telefoni teel 53452987. Piirkond tartu,põlva,valga,võru, või seal vahepeal kuskil.
siim528 Kirjutas:Ma ei tea kas elektronsüüde on õige sõna aga kontaktideta süüde on hetkel mopeedi peal.

Säde puudub. On vahetatud kõik jupid (asendatud tuttuutega) peale süütemängu. Kas on võimalik teha ümber kontaktidega süütemänguks lihtsa vaevaga.

Kas kellegil on äkki pakkuda mulle sobivat süütemängu?

Kõige parem oleks pakkuda süütemängu telefoni teel 53452987. Piirkond tartu,põlva,valga,võru, või seal vahepeal kuskil.

Mopil on jah elektronsüüde, kuid selle asendamine kontaktsüütega pole kindlasti mitte lihtne, sest see eeldaks peale uue generaatori ja süütepooli ka väntvõlli otsa treimist nukkmuhvile sobivaks, mis kokku maksaks rohkem kui uue originaalsüütemängu ostmine ja pealekauba peaks kontakte koguaeg sättima.

Äriteemaks on aga loodud Kuldne Börs, Soov, Auto24 jne
muuda lugeja vahet magnetiga see seal süüte mängu all
Äkki seletad täpsemalt. Süütemängu all on neli mähist kui ma ei eksi. Mis see lugeja on?

Tervitades Siim.
magneti peal on soon. on?
soon annab andurile infot, andur onb siis selline kahe kruviga kinnitatav mähis, mis asub süütemängu küljes. süütemängu eemaldama ei pea selle sättimiseks.
keerad need 2 kruvi lahti, ja liigutad andurit niipalju magneti suunas, et paberileht veel vahele mahuks.
nb! magnet on ekstsenriline niiet paberileht peab mahtuma siis nö. välja ulatuva osa ja anduri vahele. siis keerata õrnalt mootorit ringi ja veenduda, et magnet andurile pihta ei läheks. vajadusel suurendada vahet.

kas säde kadus ära või ei ole seda olnudki?
Andurit on liigutatud väga palju ja tulemusi ei ole. Olen proovinud kahte andurit!

Mopeed sai ostetud rikkega.

Kellegil mõtteid veel? Ise arvan et viga on mähistes mis asuvad süütemängu sees/all.
mähised läbi põlend pead vist uue süüte ostma
Mingil sõbral pole analoogset süsteemi?
Katsetamiseks lihtsalt. Juhtmed korralikult üle vaadatud, süütemängu ja hallikarbi vahelised. NB! süütemängul juhtmed õigesti ühendatud? Tähed nii -karbil kui -mängul peal.
mul enamvähem sama jama kuid mopeediks on mini !
peal on mingi imelik elektron süüde
kuna aint kahe poldiga kuhu juhtmed kinnituvad
lugejal olid juhtmed katki tinutasin uued
sain mingi imeõrna sädeme
enne seda kui lugejal juhtmed korras olid läks pill vändast tööle
ise kahdlustan seda lugejat et keerasin selle tuksi
ehk kellegil on pakkuda mulle lugejat
asun järvamaal järva-jaani vallas
teen õlle välja kui keegi homseks mulle selle sebib !Smile
kontakti saab minuga tel 56775524
hot:konnhull@hot.ee
msn:mart_vali@hotmail.com
ette tänades märt !
Tere taas.

Mina sain oma probleemile lahenduse kui vahetasin süütemängu ära. Ilmselt olid mähised mul läbi. Hetkel töötab kõik ideaalselt.