automoto.ee foorumid

Täisversioon: TV.Motors24 videod
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7
Proovisõidukiks uus E klass: VIDEO

Vahepeal oli veel uue saatesarja algus, kus sõidame autoga Rapla rajal aja ette ja siis hakkame ehitama ja vaatame palju sellest kasu oli: VIDEO
American Car Show USA autode kerge ülevaade: VIDEO
Ei taha küll foorumifaðist olla, aga kümnete (varsti sadade) viisi ja tihedalt postitusi nagu:
"Lauri tuunis BMW-d", "Hyundai ix 55 proovisõit", "Proovisõidukiks Renault Megane Coupe", "Panime Passati müüki", "Proovisõit Impreza WRX sedaaniga", "Proovisõidukiks uus E klass" jne.... (???)

Mulle tundub küll, et selle jaoks on see siin vale foorum.
jah, peaks motors24 arve saatma reklaami eest Smile
Mina ei näe siin küll mingit probleemi, teema on ju vastava kategooria all ning minuarust on piisavalt huvitav ka. Mina vaatan seda teemat küll huviga, mis ja kus uut on.

Kevin.
(21-04-2009, 14:36 PM)Kevin68 Kirjutas: [ -> ]Mina ei näe siin küll mingit probleemi, teema on ju vastava kategooria all ning minuarust on piisavalt huvitav ka. Mina vaatan seda teemat küll huviga, mis ja kus uut on.

Kevin.


Olen samal arvamusel.
Üks regulaarsemaid ja huvitavamaid teemasid siin üldse. Mina ei poolda kinni keeramist. Ja mis reklaam see automoto nüüd on... jookseb keegi peale esmaspäevast videot E klassi mercedest ostma ??? Ma autumotu foorumist nägin head reklaamiWink))))))))

Pigem on hea, et meile pidevalt teavitatakse, kui midagi uut on vaadata.
nagu amf'is kombeks on olnud: demokraatia maksab Smile
Tänaseks videoks Passati viimane katse ehk kas ta muutus rajal kiiremaks või ei: VIDEO

Selle postimise kommentaariks, et me otseselt ei tee reklaamvideosid, vaid püüame ikka ajakirjandust teha. Meile on olulised vaatajanumbrid ja tõsi, postitamisega saame vaatajaid juurde. Samas tänases maailmas, kus ML on juba turult viinud kaks autoväljaannet, ei tahaks olla rivis järgmine ja anname endast kõik, et veepeal olla. Samas oleme puhtalt mootorite maailmas ja see peaks selle foorumi tegemistega sobima. Foorumites positamine annab ka head feedbacki, kui midagi halvasti või hästi on, lisaks ka ideid, millest võiks saateid teha. Tihtipeale antakse kas foorumites või PS-iga teada, et seal on selline asi millest võiks juttu teha ja oleme ka teinud.
Rentisime trikiautot: VIDEO

Üks naljakamaid asju üldse, mis meil on olnud.
Väintsi esimene tsiklitest: VIDEO
Proovisõidukiks on Honda Insight: VIDEO

Vahepeal jätkasime BMW projekti: VIDEO

Chopatud 49-nda aasta Mercury: VIDEO
Tuning Car Show ülevaade: VIDEO
Käisime driftijate trennipäeval ja tegime sellest alast loo: VIDEO

Esimene võistlus on 9. mail Raplas, soovitan soojalt vaatama minna, tegu arvatavasti kõige ilusama autospordialaga.
Rent Motors sai uue liidri: VIDEO
(22-04-2009, 09:49 AM)Gsinut Kirjutas: [ -> ]Selle postimise kommentaariks, et me otseselt ei tee reklaamvideosid, vaid püüame ikka ajakirjandust teha. Meile on olulised vaatajanumbrid ja tõsi, postitamisega saame vaatajaid juurde. Samas tänases maailmas, kus ML on juba turult viinud kaks autoväljaannet, ei tahaks olla rivis järgmine ja anname endast kõik, et veepeal olla.

Nuh ... ärge siis uhkeks minge, kui teil hästi hakkab minema ehk siis pidage meid ka meeles Wink

Dad.
P.S. Sry, totaalselt offtopic aga ei saanud ka kirjutamata jätta
Veid ka OT.

Paistab jah, et passat õnneliku omaniku leidnud, seisis täna meil kooli ees, sai kaemas käidud. Mulle täitsa meeldib. Smile
Tsiklitest: VIDEO

Passati müügist tuleb film järgmine nädal.
Meie esimene kaubikutest:VIDEO

Vahepeal tegime BMW mootori lahti ja avanenud vaatepilt oli kõike muud kui kena: VIDEO
Hobiautode hooaja avamine 1. mail: VIDEO
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7