automoto.ee foorumid

Täisversioon: võrr ei käivitu
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere siis. mure on selline et ei taha kuidagi käima minna.Viskab küünla märjaks ja kõik.Ühekorra läks päris ilusti käima kui olin karpa ära pesnud.süüde on õige säde on.Täne lubas korra ja see oli ka kõik

palun aidake!
Keera segukruvi rohkem sissepoole ja katseta, vaata ka kriitiliselt süüde üle, et kui õige ta on.
Kondekas vaata ka kindlasti üle.
kuidas see kondeka ülevaatamine käibki? Rolleyes
Kõige lihtsam pane teine töötav kondekas,aga kui oled piisavalt tark elektroonikas siis suudad sa selle ka kindlaks teha kas kondekas on korrasBig Grin
pannkook Kirjutas:kuidas see kondeka ülevaatamine käibki? Rolleyes

http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid205906 - vt minu tollase postituse 3 viimast lõiku
olen nii proovind kondekaid kui ka segukruvi
Kas...

Karbussi kinnitus karterile tihe? Silindrialune tihend korras (minul lõi lõdvalt kinnitatud püti korral killu välja)? Kontaktid puhtad? Nukkmuhvi-magnetraua omavaheline asend õige? Süüteküünal korras? Õhupuhasti (ega õhuklapp peale keeratud pole)? Düüs karburaatoris olemas? Ujuki nõel tihe, ei uputa karburaatorit pidevalt üle? Segusiiber liigub korralikult? Süüte kõrgepingeahelas ühendused korralikud, üle ei peksa? Madalpingeahel korras? Uuri, katseta, proovi...
tänud õpetuse eest. eks ma proovi
nii ,kõik hästi, käima sain aga nüüd hakkas sidur hirmsasti libsema.Proovisin, võtsin siduri trossi küljest ära aga ikka sidur libiseb?mida teha?
võtta sidur lahti ja vaadata, ehk on ketas õline või kulunud.Big Grin
Täitsa õige!sidur oligi õline, aga see polnud veel kõik.mootori küljes ketti vedav hammakas oli ilma kiiluta.sellest ka tunne et sidur libiseb.ja käima läheb nüüd ilusti,2meetrit lükkad ja juba käib!tuli teha ainult niimoodi et kondekas kusagile kruvi alla kinni panna ja siis läheb nagu paugust käima.
Massi oli vaja kondekale. Smile
see hammaka kiiluga on mul ka jamasid olnud ( kadus ära vahepeal jne. ) Big Grin gaasilible oli kah läbi ja pidin trossi ühe käega tõmbama ja teise käega lenksu hoidma.
ohooooi Kirjutas:see hammaka kiiluga on mul ka jamasid olnud ( kadus ära vahepeal jne. )

See on üsna lihtne detail, selle saab üsnagi "põlve otsas" uue teha.