automoto.ee foorumid

Täisversioon: Gaz66 - monster
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tänasest algas siis minu projekt...
Gaz66 jõudis sinna, kuhut tal oli vaja jõuda. Dokustandid olid ka, aga mulle polnud neid vaja, originaal mootor on ka peal, seda sammuti vaja pole...(Ostke 66 mootor ära)
Kuuri nurgas seisab Bellarussi mootor, D-50 oli vist, paljukopalise pealt pärit, sidur küljes. Siduri võlli otsas on muhv, kuhu läheb 53 kasti võll ilusti sisse...
Amordid löön minema, verdude asemel lihtsalt leiutan midagi, esisild ikka balansiirile...
Ette tuleb buldooser, buldoosriga on jama... T40 on ees, aga miski 2m lai... natu laiemat oleks vaja, teine varjant on dt75 võtta - see vist kipub jõle raskeks... Pärast upun metsas ja rehvid plaks-plaks...
Hetkel peal kast, kast läheb ka mujale teenima. Asemele tuleb mingi bella kopp/tõstuk - tõste jõud on tonn. Mingi x versioon, tavaline bella tõstuk oli 800kg Tõstuki peasilinder pole originaal(100), vaid läbimõõdus 120, olevat tõstnud 1.5 tonni...
Miks ma seda teen!?Toungue
Tiiki kaevata, majale auku võtta ja metsas suuremaid puid liigutada... Muidugi oleks odavam ju kopp tellida ja ülikonnaga mööda jalutada... Aga oma lõbu peab ka olema, ehitus lõbu just eritiToungue
Kui keegi mootorit soovib, andku teada!
Tänan tähelepanu eest...
Ühesõnaga, võtad JuMZ-i maaparandusvarustuse ja topid selle 66 peale?Big Grin Edu! Kindlasti postita pilte, päris huvitav oleks sellist aparaati nähaSmile
Räägi sellest bella kopp/tõstukist.
Algul tahtsingi JuMZ-i, aga siis mõtlesin, et mul mets pole ikka nii sobiv sellise aparaadi jaoks
Traktor maksaks rohkem ka kui see 66
Ranno Kirjutas:Räägi sellest bella kopp/tõstukist.
Mis sa teada soovid.
Ta muidu sama nagu tavaline bella kopp/tõstuk see PE-0.8 oli vist...
Aga tal on mast natu jämmem, kahe pumbaga... noolel on ka ekskavaatori kinnitused, natuke silindre ümber tõstmist ja saab tõstukist ekskavaator...
Mina ausalt öelda pole nii tark et nende erinevusi välja tuua... Siin foorumis vast mõni targem mees kah