automoto.ee foorumid

Täisversioon: Autode veeretakistusest ja õhutakistusest
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

Seoses jalgratta "kiiruseületamisega" jääb õhku põhimõttelist laadi küsimus: Liiklusseaduse paragrahvis 87 (1) määratletakse jalgratta nõudeid, kuid spidomeetrist pole seal juttu - kuid samas paragrahvis 87 (2) nõutakse tasakaalusõidukil spidomeetri olemasolu - seega on Liiklusseaduse olemuslik mõte selline, et jalgrattur ei pea olema teadlik oma kiirusest, ehk jalgrattur võib Eestis süüdimatult kiirust ületada - seega ei saa paragrahvi 259 alusel käsitleda jalgratturi kiiruseületamist "muu rikkumise" all: kui ikka jalgrattal pole spidomeetrit nõutud, siis ei saa ka jalgratturit kiiruse ületamise eest isegi kaudselt trahvida.

P.S Minu ainus trahv kiiruseületamise eest on kunagise "trahvikampaania ajal" linna piiril saadud +9 km/h - igatahes suutsin ma paberite täitmise juures politseinikele esitada ca 2 tundi "seaduslike küsimusi", niiet nad ei saanud kambapeale minu paarisaja eek suuruse trahvikese eest isegi miinimumpalga tunnitasu täis - sellest ongi tingitud minupoole sügavus ja iroonia seaduste olemuse lahtiseletamisel: kui ühtede jaoks on "seadused sellised ja pole midagi taha", siis on ka teiste jaoks "seadused sellised ja pole midagi teha".

Lehti: 1 2