automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mille tuli?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Millele võiks selline tuli kuuluda? Mõni seltsimees pajatas et ehk omalajal oli taksode küljes? Ja muidugi olen ka väga tänuväärne kui leiaksin teise sellise veelToungue

[Pilt: 0904095916b8d4_m.jpg]
Takso roheline "vaba" tuli. Korpus on identne enne-1956 GAZ-51 väikese tulega, ainult klaas on teist värvi...
Vaba takso.Märgutuli esiklaasil.
Taksodes paremal pool esiklaasi taga asus selline tuli.
Tänud, äkki kellegil üle ka veel, siis oleks eriti super...
Kui saladus pole,siis mis sa nende tuledega peale hakkad?
Saladus pole, jube hästi sobiks kaks sellist tumerohelise 408deluxele, ärge näkku lööge, kuulsin juba, et mõnele väga nõutud kraam aga ikkagist äkki leian teise sarnase veel...
Ja kui juhtud neid kogemata kombel rohkem leidma (valgete klaasidega), siis võid lahkesti teada andaWink ühele kiisule läheb neid ka tarvis.
Jossu Kirjutas:Saladus pole, jube hästi sobiks kaks sellist tumerohelise 408deluxele, ärge näkku lööge, kuulsin juba, et mõnele väga nõutud kraam aga ikkagist äkki leian teise sarnase veel...

Mulle jääb ikkagi arusaamatuks, miks neid 2 tk vaja on ? Ja kuhu tahad need siis paigutada, st kuhu need täpselt "jube hästi" sobiksid Big Grin ?
ette stangele
Jossu Kirjutas:ette stangele

Korduvale ülevaatusele tahad minna?

Dad.
Fotol olev tuli tundub olema miski kompunnitud värk. Pöidla all särab vist kruvipea, mida ei peaks olema, jala ümber on mässitud juhtmed kuid jalg tundub pildil ikkagi kuidagi võõras olevat. Õige tule jalg kinnitub päikesesirmi kanduri alla ja tal on õige valmidus kinnitusavade näol: gaz 24 tüüpi taksode puhul kaks horisontaalset auku. Vanemal, gaz 21 tüüpi tulel vapikujuline kinnitus, kolme avaga nagu päikesesirmil eneselgi.
ega ma neid sõites põlema ei pane, missest et auto hakkab ''pühapäeviti'' ainult liikuma...