automoto.ee foorumid

Täisversioon: Politsei Imprezad
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ee...id=6048405

Kas 2,0 Impreza on hea valik :???
Mis võiks olla alternatiiv Smile
Alternatiiv Antropovi lollile plaanile, sa mõtled? Smile Pean seda märulivärki silmas praegu.

Keegi seal kommenteeris, et ametniku auto peab vastama vajadusele. Sealjuures võimalikult vähe rahakotti kurnates. Ja kuna tagaajamised toimuvad (ma arvan) 95%-l juhtudest kobra11-s või mõnes muus vilmis, on suht pohh, mis kulgureid meil siin ostetakse.
Ah, las sõidavad. Kui vilets see subaru ikka on.

plikaniru

Aeglased masinad kiirreageerimisrühmale ... kui hea idee ..

japs

lugesin seda artiklit juba ennemgi ja silma jäi Andropovi kommentaar, et moned masinad on vägagi kiired. kuna on ilmne et 2,o impereza ei ole uldse mitte kiire masin, siis arvata voib, et pisikene salatellimus on ka sisse antud, kasvoi paar turbomootoritega varustatud STI-d nende 25 saani hulgas.miks muidu osta 250000 krooniga masinaid, mis ju ei liigu ei siit ega sealt nurgast vaadatuna kui saaks ka odavamalt sarnaseid masinaid. seetottu arvan vähemalt mina et kuna voeti veidi rohkem neid masinaid mariine autost tehti politseile veidi soodustust ka nende kiiremate suhtes, mida muidu ei raatsitaks ju osta......
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Jansa
Sealjuures võimalikult vähe rahakotti kurnates. Ja kuna tagaajamised toimuvad (ma arvan) 95%-l juhtudest kobra11-s või mõnes muus vilmis, on suht pohh, mis kulgureid meil siin ostetakse.
Ah, las sõidavad. Kui vilets see subaru ikka on.
Päris poh*. ikka pole, sest kui kiirreageeriajad Vitara suguste kõrgete ja kitsaste masinatega varustada on varsti kõik kurvid neid üle kupli keeratud romusid jälle täis.
Kiire ja madal masin ikka linna oludesse ning liikluspatrullile ja maale kontsablile 4x4 masin (kasvõi linnamaastur), et ka talvel läbi hangede kohale saaks või , siis metsavarastele ligi pääseks.
On siit foorumist keegi neid osta.ee oskjoni politsei masinaid ka ostnud?
Pole küll siit foorumist ja ma ei tea kas see on osta.ee-st sest omab too kodanik ühte politseinikust tuttavat, aga ühe sugulase tuttav soetas endale juba üsna ammu Politsei värvides Mazda 626. Sellega ta sõitma ei hakanud vaid tegi sellest enda samasugusele masinale uue nina ja vasaku külje, mille üks teine masin kuskil endaga kaasa oli viinud. Eelmise jaanipäeva paiku maal õllepudeli taga rääkis mees, et sellel politsei kärul pidavat väga head plekid olema, aga veeremiku osast polevat mitte midagi võtta.
Landy Kirjutas:
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Jansa
Sealjuures võimalikult vähe rahakotti kurnates. Ja kuna tagaajamised toimuvad (ma arvan) 95%-l juhtudest kobra11-s või mõnes muus vilmis, on suht pohh, mis kulgureid meil siin ostetakse.
Ah, las sõidavad. Kui vilets see subaru ikka on.  
Päris poh*. ikka pole, sest kui kiirreageeriajad Vitara suguste kõrgete ja kitsaste masinatega varustada on varsti kõik kurvid neid üle kupli keeratud romusid  jälle täis.
Kiire ja madal masin ikka linna oludesse ning liikluspatrullile ja maale kontsablile 4x4 masin (kasvõi linnamaastur), et ka talvel läbi hangede kohale saaks või , siis metsavarastele ligi pääseks.

Köige parem oleks kas Land Rover Freelander II vöi Dico III, aga ka see varjant paha poleks, kui Defender 90 vöi 110 kasutusele vöetkas.
Kuskilt lipsas läbi uudistelõik , et politsei oli võtnud mõned uued Grand Vitarad . Uus Vitara on juba nagu päris maastikuauto (võrreldes muude sama klassi masinatega).
Neid Grand Vitarasid läks jah terve pinutäis möödund aasta lõpus maapiirkonna konstaablitele.
miniest Kirjutas:Köige parem oleks kas Land Rover Freelander II vöi Dico III, aga ka see varjant paha poleks, kui Defender 90 vöi 110 kasutusele vöetkas.
kahjuks või õnneks tuntakse ka riigiaparaadis mõisteid "capex" ja "opex" ning maksumaksja rõõmuks püütakse teha valikuid nende optimaalsest suhtest lähtuvalt.

Teet,
ise küll kodumaa hüvanguks ei tööta, kuid evib kokkupuuteid
miniest Kirjutas:Köige parem oleks kas Land Rover Freelander II vöi Dico III, aga ka see varjant paha poleks, kui Defender 90 vöi 110 kasutusele vöetkas.

Oleks seal küüned .. Smile Freelander ja Disco III on puhtad luksusmaasturid, kus suur osa hinnast tuleb lihtsalt brändi nime eest. Ja ma olen üsna kindel, et läbivuselt on Grand Vitara mõlemast neist üle.

Defenderi vastu metsas muidugi ei saa, aga oled Sa selle autoga kunagi ise reaalselt sõitnud? See on puhas fänniauto, kelle jaoks ebamugavus ja fakt, et salongi soojaks saamiseks ja selleni, et klaasidest midagi läbi nägema hakkab, läheb kaks tundi, on tähtsusetud pisiasjad.
Ei tea, kas kellegil on igav olnud või on see päriselt (olnud?) MB Vito bussil sinine stange ees. Mina leidsin selle pildi ühest suhtlusportaalist...
[attachment=26610]
suht vöike pilt ega sul suuremat kusakilt vöta pole?
ühelgi politseibussil tallinnas ei ole spoilaringi ega valuvelgi.
Elagu virtuaaltuuning!
Mul suht savi kas seal bussil või PKW on mingi tuuning või mitte.Tawaliselt palutakse tulla "meie autosse" tagaistmele.Ja siis ootad seal oma saatust nagu vaene patune ,kellele kõik maailma hädad peale pandud.Wiimsepäewa tunne napilt siis kui Saugas Koppel ja kaalubuss välja.Samas süüdistada pole nagu kedagi,keegi ei käskinud mul autojuhiks hakata. Ei ole aega waadata tuuningut,peaasi ,et sealt rutem ja kergemalt välja saaks.Hiljem muidugi mõnes mõttes hea sõpradele näidata:tolles autos ma olen istunud.Eriti just Subarus.
Eriti kui seal autos istudes hakkad mõtlema, et millised tegelinskid enne sind seal istuda võisid.
oxygen Kirjutas:Eriti kui seal autos istudes hakkad mõtlema, et millised tegelinskid enne sind seal istuda võisid.
Ei ole aega seal mõelda kas enne sind seal istunud Meelis või Edgar või keegi teine.Seal on igaüks ainult  oma mõtetega. Ainus mõte :kiiremini ja mitte suure eelarwejäägiga koduses majapidamises + õlleraha puudujääk peale protokolli vormistamist sealt massinast välja saada.
PETSS Kirjutas:Saugas Koppel
See Pärnu ment on ka tüütuseks bussijuhtidele !
Lehti: 1 2