automoto.ee foorumid

Täisversioon: Suurte tähtedega kirjutamisest!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
KLE KES SIIN KARJUNUD ON? MA RÄÄGIN SEDA MIDA TEAN SUL NAGU KAHJU VÄ! KUMMALINE KÄITUMINE....
EESTI METALL Kirjutas:KLE KES SIIN KARJUNUD ON? MA RÄÄGIN SEDA MIDA TEAN SUL NAGU KAHJU VÄ! KUMMALINE KÄITUMINE....

Kuule... Ausalt öeldes ära kirjuta pidevalt suurte tähtedega ehk võta maha Caps Lock. Siis ei süüdista sind keegi karjumises.
Pidevat internetis suurte tähtedega kirjutamist loetakse karjumiseks nagu antud juhul.
tean tean isegi ,milleks sellest siukest probleemi teha aru ma ei saa... minul isiklikult küll siuke asi pinda ei käi osad kirjutavad nii et pooled tähed puudu siis on veidi raskem aru saada mida öeldakse;D
Minu teada kehtivad ka Internetis täpselt samad õigekirjareeglid, mis igalpool mujalgi - vahet pole, kas kirjutad postitust foorumisse või näiteks keskkooli (mingli põhjusel öeldakse nüüd küll gümnaasium) lõpukirjandit. Pole ju raske kasutada vastavalt vajadusele nii suur- kui ka väiketähte - justnimelt neid mõlemit, kuna vähemalt mina ausalt öelda ei saa aru ka neist kodanikest, kes püüavad läbi ajada ainult väiketähtedega. Lause algab meil ju ikka suure tähega, eks ole?!
Samamoodi tuleks püüda ikka teksti kirjavahemärkidega liigendada.

Loomulikult ei hakka keegi norima-pahandama näiteks üksiku kokku-lahkukirjutamise vea või puuduva/veidi ekslikult kasutatud koma pärast, kui üldmulje tekstist on korrektne.

Ahh, see on juba mitmeid kordi läbinämmutatud teema.