automoto.ee foorumid

Täisversioon: Peegel tuvastada
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere siin on üks foto mida ma selle autori lahekel loal siia üles riputan küsimus
on selles peeglis, millele on punane ring ümber tõmmatud!
Millisele masinale see kuuluda võib? Leitud on see ZAZ 966 vl.a 1971!
Ehk suudate asja selgust tuua kas see on ZAZ 966?? või mingi muu masina peegel!
Kas siis keegi ei tea siis tõesti mille peegel see on?
Pildilt on hea tahtmise korral võimalik tuvastada, et tegu on peegliga. Ei rohkemat.
Võivad ka mosu omad olla. Või üldse mingid universaalsed, mis poes müüdi et paigalda, millele tahad.Kindlalt pead ei anna.
Möödunud kevadel koristasin töö juures üht kuuri, kust täpselt samasugused retrokad leidsin.
Firmal, mis kunagi seal pesitses, oli mitu pirukamosset. Mosu jubinaid vedeles igal riiulil. Zapperi omi mitte ühtegi.
zaz 966 oma pole 100% kindlalt, suht mõtetu seda teemad raiduda siin...
Väga halva rakursi alt tehtud pilt on, st peegli kuju on üliraske tuvastada.

Siiski näib mulle, et seal kastis on 1970ndate aastate (esimese poole) kaubandusvõrgus saadaval olnud lisavarustuse peeglid. Seni, kui täpset kuju ei näe, ei saa seda aga 100% tõenäosusega väita.
Soovitan ka teemat K: Millised olid 70-ndate Nõuk. autode välispeeglid. Ühtlasi pakuks, et parempoolne võib sobida varasele Gaz 24-le.
bom Kirjutas:Soovitan ka teemat K: Millised olid 70-ndate Nõuk. autode välispeeglid. Ühtlasi pakuks, et parempoolne võib sobida varasele Gaz 24-le.
Parempoolne ei ole varase 24Volga oma. Selliseid peegleid müüdi üsna laialdlaselt kaubandusvõrgus ja need on "parem"-"vasak" stiilis(ebasümmeetriline peegliklaasi alus). Pildilolev on paremal pool kasutatav.
Teema algataja poolt küsitav peegel ka ilmselt kauplustes müüdav, samas ise sellist masinatele paigaldatuna ei ole kohanud. Pealtnäha peeglikopsik üsna vaz-ilik, kuid kinnitub varrele kopsiku keskelt. Jala kinnitusest kahjuks täpselt aru ei saagi, see ka selline eriskummaline.
Kodumaisele Zaz 966-le välipeeglit tehasest kaasa ei antud. Paigaldati üksikutele ekporditavatele ümar jaltamuhu peegel.
Kasuta oma hinnalisel mossel. Kui jääb teine komplekt samakorralikke üle eralda minu mosse jaoks ka ,sest kõik mulle
kättesatunud on olnud äbarikud. Tundub et enamjaolt kasutati neid mossedel ,mis ei välista ka muude markide kasutust.
Need asjad fotol ei kuulu mulle vaid ühele tuttavale, kes siia foorumisse end sisse
registreerinud pole! Üldiselt tänu kõigile,kes aitasid detaili tuvastada, suured tänud!