automoto.ee foorumid

Täisversioon: M 400 aastast 1948
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
[attachment=29299]Mul siis selline pill.tarvis veel vähe nokitseda
päris kena, ise eelistaks küll ühte varvitooni aga seeselleks. Kas need tagatuled on originaalid?
Suunatuled ei ole originaalid. Teised tuled küll tunduvad olema.
värvi kohta tean nii palju öelda et on viimati värviti autot kuskil 20 aastat tagasi aga on hästi peal püsinud.mõtlesin vahepeal et lasen üle teha aga siiski natuke vana auto ja värv ka vana niiet..
aga taha on talle enne mind juba suunad külge pandud jah kuid tagumine ainuke tuli on siiski orig.
Minu teada originaalis polnudki 400 suunatulesi. Tol ajal näidati kätega suunda ;-)
Väga kena masin. Värvilahendus on minu arust väga hea. Hästi säilinud masin tundub olevat. Tagasild pole vist originaal, nagu ühel pildil paistab, uuema mosse rattad all seal. Mille mootor peal on?
marguss Kirjutas:Minu teada originaalis polnudki 400 suunatulesi. Tol ajal näidati kätega suunda ;-)

Ühelgi 400-l ega 401-l polnud tehases paigaldatud suunatulesid. Kõik on hilisem omalooming.
peaks ikka olema orig.sillad ja mootor on ikka vana valatud saaledega 400 oma
[
Ühelgi 400-l ega 401-l polnud tehases paigaldatud suunatulesid. Kõik on hilisem omalooming.
[/quote]
Kuskil 60 algul tuli liikluseeskirjadesse nõue suunatulede kohta ja siis oli 2 võimalust paigaldada ja sõita või ...
matocup Kirjutas:Mul siis selline pill.tarvis veel vähe nokitseda
Kahewärviline teebki asja huvitawamaks.Mulle meeldib ja säärast tahaks ka sõitmas näha.Tagumised suunatuled wõiks asendada Pobi tagatulede sarnastega. Aga too waid minu arwamus .Kuidas auto seest?Edu igastahes asjaga tegelemisel.
villis1 Kirjutas:[
Ühelgi 400-l ega 401-l polnud tehases paigaldatud suunatulesid. Kõik on hilisem omalooming.
Kuskil 60 algul tuli liikluseeskirjadesse nõue suunatulede kohta ja siis oli 2 võimalust paigaldada ja sõita või ...
[/quote]

Suunatule nõuet pole tegelikult ju siiamaani, on suunamärguande nõue. Aga arusaadav, et pideva käe aknast välja toppimise asemel oli lihtsam mingid suvalised suunatuled külge pookida ja sõita nagu valge inimene.
tegelt näevad tagumised suunakad seal üpriski normaalsed välja.panen natuke pilte veel lisaks ka seestpoolt.siis saate perema ettekujutuse.probleeme tekitab natuke salong.pole tal veel lae polstrit, põhjapolstrit ja peaks hiljem panema ka mingid pori matid.kuid kas sellisel üldse
olid need.kui keegi teab võiks anda teada. ühe sellise 400 lage olen näinud ja see oli liimitud lihtsalt lakke.väidetavalt oligi orig.