automoto.ee foorumid

Täisversioon: AZLK 2140SL-i istme proloonide eemaldus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!

Oleks vaja saada kätte SL-il esiistme poroloonosad istmeraamilt. Vaatasin ja uurisin nii üht, kui teistpidi aga mõtteid küll ei ole. Siit ka küsimus kas keegi on kunagi sellist tööd ette võtnud. Sobib ma arvan ka 2140 ilma SL-ita.

Istmed on sellised:
http://www.autowp.ru/pictures/interiors/....ru_55.jpg

Kui kellelgi on mõtteid või midagi meenub, siis paluks teada anda. Vajadusel teen pilte.

Ette tänades,
motoblokk
Keegi pole teinud?
Võta iste välja ja tee altpoolt mõni pilt. Selle käigus taipad ilmselt ise kah ära, kuidas asi osadeks käib (vähemasti mul ei olnud kunagi tavalise 2140 istmega küll erilisi probleeme; täpselt pole meeles, mismoodi see käis (eks vahepeal oli hulga muude sõidukite istmeid kah lammutatud) ja sellepärast ei hakka mingit ümmargust juttu ajama).
Kisu iste maha, istme seljatoe kate on alt otsast kinnitatud metallnagade taha ja alumise padja kate oli ka mu meelest metallnagade taga kinni. Ettevaatlikult kruvikeeraja ja näpitsatega peaksid lahti saama. Ma korra raami purunemise tõttu olen pidanud istme laiali lammutama, siis nagu sai sedasi lahti.
Niisiis, sai nv käidud Mosse juures.
Tõsi, metallnagadega on polstrid kinni. Ei hakanud maha kiskuma. Mis näpitsatega ja kruvikeerajaga seal teha oleks?

Kujutan ette,et katete maha saamine on kindlasti lihtsam kui tagasi venitamine.

Paar pilti ka:
Sul paistavad piltidel nagade/hammaste otsad ilusasti kätte, minul olid nad kõik ära väänatud.....sellest ka vajadus kruvikeeraja ja näpitsate järele.