automoto.ee foorumid

Täisversioon: Soovitakse abi järgmiste asjade tuvastamisel
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Minuga võttis ühendust üks tuttav, kes on samuti AutoMoto foorumi liige.
Aga kuna ta pilte oma jutule lisaks ei osanud panna, siis teen seda tema eest.
Ühesõnaga- soovitakse asjatundlike inimeste käest teada saada, kas esimesel pildil olev "Ikaruse" tehasesilt ning ukselink võivad kuuluda samasse ajastusse või isegi samale sõidukile ?

Teisel pildil on vist mingisugune käepide. Mina lugesin sealt välja tähed "RVR". Mis masina või atribuutika küljest see pärineda võiks ?
[attachment=29331][attachment=29332]

P.S. Sooviti veel juurde lisada, et eelmainit detailid on huviliste jaoks saadaval.
Ukse link on rohkem Opel Kapitäni oma ja RVR oli vanasti Riia vagnunitehase logo.

Dad.
Mulle tundub, et ukselink kuuluks nagu vanale Zil-150-ele.
RVR - Rigas Velo Rupnica (või midagi sellist) oli vanasti Riia Jalgrattatehas, ja kui tegu mingi käepidemega, siis kui sisemõõt on
22 mm, võiks tegu olla jalgratta lenksu käepidemega.
kass Kirjutas:RVR - Rigas Velo Rupnica (või midagi sellist) oli vanasti Riia Jalgrattatehas, ja kui tegu mingi käepidemega, siis kui sisemõõt on
22 mm, võiks tegu olla jalgratta lenksu käepidemega.

RVR- A/S „RÎGAS VAGONBÛVES RÛPNÎCA”
vant Kirjutas:
kass Kirjutas:RVR - Rigas Velo Rupnica (või midagi sellist) oli vanasti Riia Jalgrattatehas, ja kui tegu mingi käepidemega, siis kui sisemõõt on
22 mm, võiks tegu olla jalgratta lenksu käepidemega.

RVR- A/S „RÎGAS VAGONBÛVES RÛPNÎCA”

Lühendit RVR on kasutanud nii Riia Vagunitehas kui ka Riia Jalgrattatehas (Erenpreisi järglane).

Kui näeks selle eseme külgvaadet, oskaks midagi täpsemalt öelda.
[attachment=29353]

RVR tähtedega detail nüüd ka teise nurga alt pildistatuna.
Kindlalt varajane Riga-10.

[attachment=29354]

Oma fotoarhiivis vaatasin Rigade pilte ja üllatus - pole ma varem märganud, et käepidemel selline embleem on Smile

PS: mind võib huviliseks lugeda.