automoto.ee foorumid

Täisversioon: Color i lisamine krundile .
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas selline asi nagu colori lisamine (kruntvarvi toonimine) on voimalik ?
Lihtsalt vaadates ameerika saateid siis nad krundivad aluspinna voimalikult sarnase varvitooniga kruntvarviga .

Color on siis selline pasta millega saab varve toonida.
vaata see on selleks et hoida kokku värvilt. muidu kulub ühtlase tulemuse saamiseks rohkem kihte värvi. enamik värvipoode pakub ka soovituslikult mittemetallik alustooni kaasaegsetele kaunitele metallik ja pärlavärvidele. seega pole seda ostes vaja toon krunti. küll aga on tooni ette vaja ntx helepunasele mida tumedale või heledale vaõi hallile krundile värvides võib puuuse panna. olen ise teinud eksperimenti ja lisanud valgele krundile tumepunast vana sadolini. tulemus oli üpris punakas krunt. lihvida oli seda halvem natuke aga ülevärvida oli kerge ja tulemus jäi väga kena.
olen hiljem sama teemat kasutanud ka helesinise ja rohelise auto juures. saab lahti nii vanadest värvidest kui ka kokku hoida uue värvi arvelt. kui vana värv on krundiga hoolikalt segatud siis ei ole hiljem karta ka nn keetmist. segu kuivab tavakrundist muidugist natuke kauem.
seegan pasta lisamine on lihtsam , sest mul ei jaa kunagi midagi yle Smile