automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mille ratas? Ja mis seadme osa?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Ratas tundub olema Iþ-Sport, esimene.
Ratta rumm meenutab kangesti Dnepr mootorratta oma, aga velg oleks nagu kitsam
minu pakumine - seadme osa on jäätisevalmistamise masina vänt. Rootsi sõjaeelne toode, vb tootsid ka peale sõda, meile tulid enne sõda. See osa käis koos all-oleva topsikuga (milles olid pöörlevad labad) kuhugi (puu)nõusse milles olid jääkuubikud, anti vänta ja labad solberdasid jäätisematerjali....kuidagi niimoodi asi käis.
Ratta pakuks Panoonia omaks, kui 3x19" kumiga, siis esimene ratas, kas ja mis T-mudeli oma, las teadjad täpsustavad.
Ei hakanud oma eelmist postitust muutma, arvutile ei meeldi selline asi, viskab täpitähed jms minema.
Olen vahepeal veidi arenenud, selgitasin välja, et Pannonia kirjutatakse topelt n-iga ja ühekordse o-ga Toungue , ja tuleb tunnistada, et Motamehel ilmselt õigus, tegu IÞ Planeta Spordi esirattaga.
Aga jäätisemasinast ma ei taganeCool
Tere,

Tegu on tõesti IÞ Planeta Sport esirattaga, millel on peal originaalrehv. Need rattad ei ole väga laialt levinud. Mõned mehed otsivad neid võibolla tikutulega taga. Mul vennas omab sellist isendit. Tagavaraks on paar - kolm esiratast.
Mõlemad asjad on ka müügiks, kui kellegile pakub huvi siis andke teada?