automoto.ee foorumid

Täisversioon: Tööriistadest
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mingi valik on ka AN tehnikas neid: https://www.antehnika.ee/kategooria/22/h...rid-pumbad
Stokkeris ja tööriistamarketis on väga suures osas sama kaup, ainult hiinas on erinev logo peale löödud. Needsamad hüdropressid on stokkeris "big red" vms kaubamärgiga (muu odav kraam on ka sama, woodtec vs scheppach jne). Võta mõlemast kohast pakkumine ja vaata kummast soodsamalt saad.
(27-12-2019, 00:50 AM)mlsluik Kirjutas: [ -> ]Mingi valik on ka AN tehnikas neid: https://www.antehnika.ee/kategooria/22/h...rid-pumbad

Tänan lingi eest. 
See variant täitsa mõeldav. Tööriistamarketi omast ligi 10Kg raskem ja silinder ka külje peale liigutatav.
https://www.antehnika.ee/toode/430/hydropress-20-t
Ksf aavu andis õige vihje. Natuke kultuurikihist puhastamist õige koha pealt ja asi selge. Pidasin 30T omaks seda, aga jah 25T.
[attachment=79551]

Töö juures on kasutada Stokkeri Bernardo ja Tööriistamarketi Woodtec puurpingid. Woodtec soetati esimesena ja üsnagi vedela aluslauaga ja muidu ligadi logadi.
Stokkerist toodi mingi aeg sama suur ja võimas Bernardo juurde. Pidada olema parem Austria kraam võrreldes Hiina Woodteciga. 
Aga peale kolmandiku kallima hinna, värvivahe ja kirjade nagu muud ohooo effekti ei ole tekkinud.
vaatsi just leedulaste lehelt presse.
paarikümne tonniseid on palju erinevaid.
puhtalt piltide põhjal peaks igaühel tekkima arusaam,
millised neist tõepoolest 20t jõudu kannatavad ja milliste
andmetes on hiina tonnid kirjas.
http://www.liudoirankiai.com/en/hydrauli...p-presses/

omale soetasin millaski 40t vene pressi. täitsa abiks asi, vahel jääb seegi lahjaks.
sellega tahan öelda, et ärge häbenege üle dimensioneerida.
nagunii jääb kunagi puudu.
(27-12-2019, 01:06 AM)Mart Laanelepp Kirjutas: [ -> ]Stokkeris ja tööriistamarketis on väga suures osas sama kaup, ainult hiinas on erinev logo peale löödud. Needsamad hüdropressid on stokkeris "big red" vms kaubamärgiga (muu odav kraam on ka sama, woodtec vs scheppach jne). Võta mõlemast kohast pakkumine ja vaata kummast soodsamalt saad.

Oot oot päris nii ikka pole. Olen näppinud neid mõlemat. Kui vaadata tööriistamarketi oma siis tekib küsimus, et kuidas see 20 tn vastu peaks pidama ja vaadates Stokkeri oma siis tekib küsimus kas tõesti ainult 20tn nii tugeva raamiga. Kui nüüd vaatasin netist 20 tn presside kaalu siis tööriistamarketi oma kaalub 84kg ja Stokkeri oma netist leitud andmete baasil 135 kg.  Smile Smile Presside puhul peaks vaatama ka adapterite kasutamise võimalust. Normaalsel pressil on võimalik panna auguga silindri ots ning seal kasutada kuullukuga erinevate läbimõõtudega adapterpulki. Lükkad lihtsalt alt õige adapteri sisse ja asi püsib paigal ega lenda ka väikse nurga all pressides minema.
https://www.stokker.ee/hudropressi-adapt...Id=5946942
Ma suvel kasutasin seda tööriistamarketi 30t pressi(enam valikus pole), näeb sama välja kui praegune 20t press samas poes ja ka antehnikas. Metall tundus kuidagi pehme, pressides tulid kuhugile kus pressitav detail vastu surus juba sälgud sisse, tundus suht uskumatu et nii pehmo on. Poldid olid ka säästukad, oli kas 4.6 või 5.8, aga kindlasti mitte 8.8.
 See et silindrit sai liigutada vasakule/paremale oli päris hea.
Soovitab keegi head Torx E padrunite komplekti?

A.
donni tehtud video donni tehtud pressist  - lihtne, ei paista küll 3...4 päeva tööd olevat. Big Grin

https://www.youtube.com/watch?v=QA8RWeqj...e_&index=1
(27-12-2019, 23:53 PM)MeelisV Kirjutas: [ -> ]donni tehtud video donni tehtud pressist  - lihtne, ei paista küll 3...4 päeva tööd olevat. Big Grin

https://www.youtube.com/watch?v=QA8RWeqj...e_&index=1

Eelistaksin ikkagi Marketi pressi .Selle malliga ikka see jama ,et kui jublakad pole perfekt tsentris ,siis see vedrude otsas tung libiseb minema.Ehk siis vajalik 3 s.käsi ,et enne pumpamist kõik ühel joonel hoida.Katsetatud.
(26-12-2019, 22:46 PM)meli666 Kirjutas: [ -> ]Olen hüdropressi otsinguil.
Seni on kuidagi tungrauaga keevitatud karpraua raami vahel ära õiendatud, treipingiga ka saanud kergemaid asju teha.
Tööriistamrketis praegu selline soodus:
https://www.tooriistamarket.ee/et/h%C3%B...ress-20t-0
On kellegil sama asi olemas ja kiidab, laidab?
Iseenesest 20T oleks ehk pressimisjõult endale ok. Kangema parameetriga maksavad ka arvestatavalt rohkem:
https://www.tooriistamarket.ee/et/tooted...dropressid
Teine võimalus on ise teha. Olemas miskine tummisem vene tungraud, teagi palju tonne. Andmesilt ka osaliselt mitteloetav. Võrdluseks kõrval vene 2 tonnine.
 

Muu raua osa peaks ikkagi ostma, laias laastus ilmselt veel 3-4 päeva lahjat tööd peale, seega see 295.- ei tundu nagu üldse palju. Ainult, et ise tehes saaks kaaluliselt ilmselt kaks pluss korda raskema asja. See vene pirakas tung kaalub juba pea pool sellest Tööriistamarketi 84Kg valmis hüdropressist.
Samas, kui Tööriistamarketi press arvutustele tuginedes tehtud, siis mis temaga ikka juhtub?
Tean ka seda, et masslevinud vene 40T hüdropress oleks parim, aga hinna ja suuruse poolest jätaks kõrvale.
Miskeid sarnaseid mõtteid mõlgutasin mõne aasta eest. 
Lahenes asi järgnevat: 
Remonditehnika.ee-nimelisest käitisest tõin pumba ning 20T silindri. 
http://www.remonditehnika.ee/e-pood/hudr...indrid/124
Raami koostasin karprauast ja muust garaages olevast taaskasutus-värgist. 
Sai hea. 
Edu, asju ja Head Lõppevat!
Kuuri nurgas vedeleb metabo bst 9.6 alutrell. Akud läbi. Kas ja kust on mõtet vaadata uusi akusid? Või ei tasu ära ja utiili kogu kupatus? Endal muidu olemas juba ammu milwaukee profikas aga mõtlesin et kui odavalt saaks korda siis las ta seisab igaks juhuks riiulis.
(30-12-2019, 12:48 PM)Peeter80 Kirjutas: [ -> ]Kuuri nurgas vedeleb metabo bst 9.6 alutrell. Akud läbi. Kas ja kust on mõtet vaadata uusi akusid? Või ei tasu ära ja utiili kogu kupatus? Endal muidu olemas juba ammu milwaukee profikas aga mõtlesin et kui odavalt saaks korda siis las ta seisab igaks juhuks riiulis.
Vahetavad elemendid ära.


http://renovaar.akuladu.ee/kauplused/
Mõttetu seda antiiki taastada kui teine trell olemas. NiMh akud kipuvad riiuli peal tühjakd ka minema kui pidevalt ei kasuta.
täpsema arusaama annab hinnakiri:
http://renovaar.akuladu.ee/kasitooriista...aastamine/

nt Makita uue 5.0Ah NiCd aku saab eraldi ostes 69..70eur eest, taastamine on renovaari hinnakirjas 69eur. Kel roheline mõtlemine ja taaskasutus peamine, see taastab ehk. Kel mitte, ostab ilmselt paari aku taastamisraha eest uue sarnaste näitajatega trelli tervik-komplekti (koos akudega)
Kui muidu korralik riistapuu siis ise tehes tasuks küll ära. Aga siis juba Liitiumi peale. Pmtslt nagu siin videos:
https://www.youtube.com/watch?v=WG7nY34xKLY
Renovaar tehab 9,6V 3ampertunnise aku tegemise eest 46 eurikut, kaks tk siis 92.-
Selle eest ei saa tööriistapoest mitte midagi. Piimapoest midagi leiab küll, aga nendega ei saa tööd teha. Valikute küsimus, nagu alati.
Need tegemised on vähe segadusse ajavad ühes joodetakse elemendid tinaga teises räägitakse,et kolviga ei või aku lähedale ka minna-kellel õigus?
Liitium element saab kannatada kui kolviga ligi minna. Töötab edasi, aga sureb rutem. Võibolla NiMh selles osas vastupidavam, ei ole uurinud.
Krt see näitab selle tarbimisele suunatud majanduse valusid. Trell ise korralik ( no ütleme koduses majapidamises toimiks hästi) aga mingi lisavidina puudumise pärast viska asi utiili....
(30-12-2019, 15:29 PM)Marko Kirjutas: [ -> ]Renovaar tehab 9,6V 3ampertunnise aku tegemise eest 46 eurikut, kaks tk siis 92.-
Selle eest ei saa tööriistapoest mitte midagi. Piimapoest midagi leiab küll, aga nendega ei saa tööd teha. Valikute küsimus, nagu alati.

https://www.tooriistamarket.ee/et/akutre...ion-2-akut Töö tegemiseks polnudki tahetud. "Endal muidu olemas juba ammu milwaukee profikas aga mõtlesin et kui odavalt saaks korda siis las ta seisab igaks juhuks riiulis." Ehk siis pole mõtet korda teha, eriti veel kui reaalselt eriti nagu vaja polegi.