automoto.ee foorumid

Täisversioon: Tööriistadest
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Millisega täpselt siis rahul ollakse? Sellega?

https://taivoster.ee/wp-content/uploads/...-353-2.jpg
(27-03-2020, 11:23 AM)oliveer Kirjutas: [ -> ]Sooviks korralikku nurgitut leida.

  1. Kindlasti 90 kraadi (odavad bauhof jms omad ühesõnaga juba mängust väljas)
  2. 45kraadi nurk
  3. mõlemal pool joonlauda mõõdud
  4. pikemal serval hakkaksid numbrid jooksma kohe servast mitte paari mm kauguselt
  5. Metallist
Milline pood võiks sellist müüa?

Googelda woodpecker nimelisi tööriistu. Seal palju häid asju. Ilusad punased kah  Toungue

https://www.woodpeck.com/

Üksikuid asju olen kohanud aeg ajalt siin seal müügis ei mäleta kus ja mis aga e-poed aitavad ju.
(29-03-2020, 02:57 AM)Mahno Kirjutas: [ -> ]Millisega täpselt siis rahul ollakse? Sellega?

https://taivoster.ee/wp-content/uploads/...-353-2.jpg

Selline jah
Kas on ehk keegi kuskil Makita akutrelli komplekti või kombo komplekti head pakkumist märganud?
(30-04-2020, 14:33 PM)Sten Kirjutas: [ -> ]Kas on ehk keegi kuskil Makita akutrelli komplekti või kombo komplekti head pakkumist märganud?
Kui oled lõustaraamatu kasutaja, siis otsi üles isik nimega Alar Näär. Ta tallmaci müügimees ja teeb tavalisest leti hinnast hästi alla.
(30-04-2020, 14:33 PM)Sten Kirjutas: [ -> ]Kas on ehk keegi kuskil Makita akutrelli komplekti või kombo komplekti head pakkumist märganud?
Siin fb grupis tehakse häid pakkumisi.
Ehituskaup 24-s head Makita pakkumised hetkel. +iga 150€ ostuga 4 Ah aku kauba peale.
(01-05-2020, 14:49 PM)taxopets Kirjutas: [ -> ]Ehituskaup 24-s  iga 150€ ostuga 4 Ah aku kauba peale.
Kust selline info pärineb?
(01-05-2020, 21:13 PM)Sten Kirjutas: [ -> ]
(01-05-2020, 14:49 PM)taxopets Kirjutas: [ -> ]Ehituskaup 24-s  iga 150€ ostuga 4 Ah aku kauba peale.
Kust selline info pärineb?
Vastasin ka su sõnumile. Aga pärineb oma ostust+ uudiskirjast. Aga neil iga nädal uus kampaania kuid alati tasub pakkumist küsida.
Milwaukee akutrelliga sai puuritud hoolega metalli nii et läks päris soojaks. Mingil hetkel enam aeglasel käigul puurida ei õnnestunud, nupul on nagu tühi auk sees, ehk siis laseb kiiresti või üldse mitte. Enne seda sai mugavalt aeglaselt teha, mis häda võib olla?
Kas II kiirus toimib korralikult?

Kas mudel on elektroonse kiirusregulaatoriga?
Päris tööriist ei ole, aga mu kergeks pettumuseks täiesti arvestatav akunäriline mõistliku hinna eest:
https://www.hansapost.ee/et/aed-ja-toori..._165200cb/

Ämmamamma soetas endale. Närib küll, kuigi väike ketikiirus tähendab kaunikesti aeglast ja raputavat lõiget.

Ketiõlianum on mõistliku koha peal. Käepidemed on kole karvased ja ebamugavalt koos. Aga see-eest kannatab ka ühe käega saagida (mis on keelatud!)

Komplektis olev 2,5 Ah aku andis lubatud tööaja kenasti välja (mida Makita puhul ei saa mitte öelda).
Selliste vähelevinud akuriistade põhihäda, väga kallid lisaakud. Makita taolise aku saaks peaaegu poole hinnaga. Ehk siis aku eluea lõppedes läheb ilmselt kogu riist prügikasti.
(05-05-2020, 10:00 AM)Mart Laanelepp Kirjutas: [ -> ]Selliste vähelevinud akuriistade põhihäda, väga kallid lisaakud. Makita taolise aku saaks peaaegu poole hinnaga. Ehk siis aku eluea lõppedes läheb ilmselt kogu riist prügikasti.

Ei ütleks, et hinnavahe Makitaga oleks suurusjärgus. Kallim on, seda küll. Vähelevinud, seda ka. Kui Makitaga võib loota, et teeäärsest talust räägib ühe laenuks välja, siis kõnealust Boschi juba igast poestki ei leia.

Härrased ajavad jälle segi tavalise inimese tänavalt ja erisuhteid omavad spetsid. Tavaline inimene tänavalt ei saa uut ja garantiiga 4Ah Makita 18V akut 50 € eest mitte kuidagi, kui ta ei osta järjekordset "ainukordses eripakkumises pakkumises olevat" riista. Makservis on letikas 60, pluss saatmine, igasugustes ***haussides veel enam.

Tal oli vaja saagi, millega täiesti iseseisvalt teha kaks-kolm lõiget läbi kuni käsivarrejämeduse oksa mõne nädala tagant ilma, et saagi peaks käima tirima ja pärast kopse välja köhima (astmaatik). Suuremad saagimised teen ära mina oma masinapargiga. Cool
Ma võtan omale palkmaja ehituse peale katsetele mingi aeg echo 50v akuga kettsae. Mingi aegtuleb ka väike ülevaade, kuidas tundub võsseldes husqvarna ja stihl saagidega.
(05-05-2020, 09:49 AM)v6sa Kirjutas: [ -> ]Kas II kiirus toimib korralikult?

Kas mudel on elektroonse kiirusregulaatoriga?

Kiirusregulaatorist ei tea midagi, mõlema kiiruse puhul on tühi auk sees.
(05-05-2020, 09:43 AM)jussm Kirjutas: [ -> ]Milwaukee akutrelliga sai puuritud hoolega metalli nii et läks päris soojaks. Mingil hetkel enam aeglasel käigul puurida ei õnnestunud, nupul on nagu tühi auk sees, ehk siis laseb kiiresti või üldse mitte. Enne seda sai mugavalt aeglaselt teha, mis häda võib olla?
Kui on tegu harjadega mudeliga, võib olla kannatada saanud ankur. Aga jah, suurema tõenäosusega lüliti viga. Sõltub mudelist, mõnel saab lülitit eraldi varuosana, mõnel suurem tükk korraga. Harjavaba puhul läheb 99% vahetusse kogu elektroonika, mis algab akuklemmidest ja lõpeb mootri staatoriga.

Kuigi Milwaukee'd kipuvad käima suhteliselt jahedalt, on võimalik nad väga kähku üle kuumendada, kui sulgeda õhuavad kindaga, et trellile kõvemini peale suruda. See kehtib muidugi ka kõigi teiste tootjate puhul.
(05-05-2020, 12:13 PM)jussm Kirjutas: [ -> ]Kiirusregulaatorist ei tea midagi, mõlema kiiruse puhul on tühi auk sees.

No pane siis mudel kirja. Krt, nagu ülekuulamineSad

Midagi seal maha põles. Tõenäoliselt reguleeriv element, mis on kas reostaat (väheusutav) või elektronplokk. Kui oleks ankur katki, siis peaks olema pöörlemine lünklik, mitte "tühi koht lülitis".

Varuosa hind ütleb, kas on mõistlik parandada või tuleb maailmamajanduse altarile järjekordne keskkonnaohver tuua.
Mu harjavaba makita sai sama vea pärast pikemat segu segamist. Arvasin küll, et kogu kontroll-elektroonika (~80 eur) õhtal aga sai prooviks ikka aint lüliti (~12 eur) võetud ning hakkaski taas tööle. Mina ei suuda seost tekitada, miks seesuguses süsteemis ülekoormus lüliti rikke põhjustas.
Päästikul on liugpotekas mille takistuse pealt kiiruseregulaator oma andmed saab. Kui selle poteka liugpind ära kulub siis kaob ka sujuv pöörete reguleerimine ära. Tekivad astmed sisse. Ja selle poteka kvaliteet on praraku suht fekaal.