automoto.ee foorumid

Täisversioon: iz sport süüde
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere ...äkki on kellelgi olemas sellist asja nagu nimelt mõõtud sellisele plaadile mille abil saaks panna sinna minksi süüte või mingi muu etema asja kui traktori magneeto aretise
Marko512 Kirjutas:tere ...äkki on kellelgi olemas sellist asja nagu nimelt mõõtud sellisele plaadile mille abil saaks panna sinna minksi süüte või mingi muu etema asja kui traktori magneeto aretise

Spordi mootoriblokil peaks vastavad kohad olemas olema, kuhu augud puurid ja keermed sisse ajad. Siis läheb peaaegu üks-ühele külge. Ma just tegelesin sellise probleemiga. Nimelt oli Spordi mootoril küljes Planeta 5 kontaktsüüde, mille ma edukalt Voshod-2 kontaktivaba vastu vahetasin.
mul on seal kolm auku koos keermetega juba olemas ka ....aga päris paljud on öelnud et läheb mingit plaati sinna vaja et seda külge saada.....
Krossivarjandil on seal alumiiniumist vahetükk vahel, mis kinnitub kolme kruviga originaalavadesse ja sellekülge kinnitub omakorda kolme kruviga kontaktivaba süüte generaator.
mul seal vahe tükki pole mis eraldi küljest ära käiks ....aga keegi sellise asja mõõtusid ei tea ....oleks mõõdud laseks endale valmis treida selle Smile
mul on mingi kovrovetsi süüte mäng ka ...aga see ei istu sinna sest magent on liiga pikk ....muidu kinnitused sobivad mootori külge
Sellepärast, et see rootor liiga pikk on, see vahetükk seal ongi.
ja seda mul siis vaja oleksgi
aga kas voshod-2 rootor on sama suur kui kovrovetsi oma ???
kui ta pole sama suur siis peaks ju saama ilma plaadita ilusti külge panna
nii palju olen suure pika ostsimisega leidnud ...aga vot ei tea kas üks neist sobiks mulle .....kui siis milline ?

[Pilt: vahetkidnr5.jpg]
Pildil on mopeedigeneraatori vahetükid Iz -i 6V mootorile.