automoto.ee foorumid

Täisversioon: Paluks abi 4x4 ostmisel
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere. Asi nii et sugulane tahab jeepi osta ja valikud on j2rgmised: Audi Q7, Audi Q5, BMW X5, Infiniti FX37/FX50, Range Rover, Range Rover Sport, VW Touareg. Pole motet muid autosi soovitada, sest just v2ljatoodud autod talle meeldivad.
Koik on ilusad autod aga oluline on kiirendus mis peab alla 7 seki j22ma, niiet ilmsalt siis tuleb valida suuremate bena voi diisel mootorite vahel.
Hinna teemat pole vaja puutuda.
Eriti sooviks teada nende autode omanike voi mehhaanikute arvamust. Yks asi on kindlasti auto soiduomadused aga mind eriti huvitaks, et mida tuleb silmas pidada ja milliseid probleeme esineb. Tean et tegu suht uute autodega ja ega neil vist nn tyyp vead pole joudnudki veel v2lja tulla.
T2nan juba ette abi eest.
Huvitavad nõudmised maastikuauto ostmiseks - kiirendus alla 7 sekundi???

No hea küll peale Range Roveri tunduvad ülejäänud pigem sinna "linnajeepide" klassi ka jäävat tegelikult Smile

Vabandan OT pärast, aga oleks huvitav teada, milleks peab hankima raketi ja maastikuauto ristsugutise, ei suuda iseseisvalt küll ühtegi loogilist seletust leida...
rnx69 Kirjutas:Huvitavad nõudmised maastikuauto ostmiseks - kiirendus alla 7 sekundi???

No hea küll peale Range Roveri tunduvad ülejäänud pigem sinna "linnajeepide" klassi ka jäävat tegelikult Smile

Vabandan OT pärast, aga oleks huvitav teada, milleks peab hankima raketi ja maastikuauto ristsugutise, ei suuda iseseisvalt küll ühtegi loogilist seletust leida...

kutil on kogu aeg kiired autod olnud aga hiljuti ostis suvila ja tee sinna ei ole just kergemate killast. Niiet nyyd tahabki kiiret kuid parema l2bivusega autot kui n2iteks audi s8.
Nendest jäävad köik märja muru peale kinni. Mis ka offroadida suudab on Porsche Cayenne. Ja, et edasi liiguks siis Turbo S variant.
koik ylaltoodud autod on piisava l2bivusega. Cayenne pidavat tema meelest olema t2ielik kollSmile kahjuks tuleb noustuda. Niiet Cayenne on valikust kindlalt v2ljas. H2id sonu olen kuulnud Q7 ja Touaregi l2bivuse kohta.
Ma arvan, et selle teema arutelu võiks jätkata streetrace's või mõnes margifoorumis. Seega teema kinni.

A.