automoto.ee foorumid

Täisversioon: Karksi korvid?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Nagu pealkiri ütleb:
[Pilt: 045671905cfdd4.jpg] [Pilt: 045671907da4e0.jpg] [Pilt: 045671909bbe5d.jpg] [Pilt: 0456719115beae.jpg]
Mul vedeleb ka üks selline veel kodus, ainult üleval on veel auk kust kohast õlarihmad läbi tulid. Seisukord on selline nigel, kattemateriali osas. Kasutati seda istet kunagi Nõukogude ajal VAZ 2101-e ralliautos, mis sõitis standard klassi! Teine iste on kuhugi kadunud!
On isegi veel komplekt norma trakse alles!
Mul olid need ka endal kopikas sees aga kinnitused tegin ise lattrauast ja vinklist.Neid saab ka ette ja taha kuigi palju liigutada.Need muideks müügis ka kui keegi peaks huvitatud olema.
Tegu on siis Karksi toodanguga? Mul on ka üks selline olemas, oleksin paarilisest huvitatudRolleyes Saaks kaks kokku, teeks väiksese värskenduskuuri neile ja paneks ladasse...Mulle on säärane vanakooli (ralli) värk väga südamelähedane. Mul siis selline tool, sõna otseses mõttes prügihunnikust kaevasin välja.Cool Ainuke asi on, et ta on minu jaoks veidi liiga lai, ei toeta nii nagu võiks.
[Pilt: 0450198811d1fd.jpg]

Tegelikult tahaksin endale neid uuema malli Karksi istmeid, selliseid:
[Pilt: 05691716310f4d.jpg]
Kui kellegil üks või teine iste üle, kontakteeruda minuga. Võivad ka taastamist vajada. Samas ootaks ka igasugust huvitavat juttu.