automoto.ee foorumid

Täisversioon: Müüa keerlevaid pukke , teisisõnu grill
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Müüa restaureerimis aluseid , põõrlemis ulatus 360 kraadi. Mehhanism töötab hüdraulise silindriga . Reguleeritav selle kaugus ja kõrgus.Kõikvõimalikud teostused. Kõige suurem pluss on see et ei pea minema kanali alla tööd tegema kui saab juba maapeal auto kahe posti vahele asetada ja keret keerutada . Sobib kõigile autodele.
Garantii 3a
Pildimaterjali pole ? Palju selline ´´grill´´ maksab siis ?
mees18 Kirjutas:Müüa restaureerimis aluseid , põõrlemis ulatus 360 kraadi. Mehhanism töötab hüdraulise silindriga . Reguleeritav selle kaugus ja kõrgus.Kõikvõimalikud teostused. Kõige suurem pluss on see et ei pea minema kanali alla tööd tegema kui saab juba maapeal auto kahe posti vahele asetada ja keret keerutada . Sobib kõigile autodele.
Garantii 3a
Tel 56760267
info: reioooo@hotmail.com
Viskaks ka piltidele pilgu peale! Hindamatud ja nähtamatud?
Info pöörlevast alusest on siin

[img=http://img155.imageshack.us/img155/8801/grill.jpg]

Hinnaks on 15 000 kr
Kas sul mõni prototüüp on valmis ja testitud ka, või lihtsalt pakud et kui keegi telliks siis teeks? Selle hinnaga ma arvan oleks vähemalt 10 huvilist, kui kaup on aus, seega katsu natuke rohkem marketingi panustada Smile
See, mis pildil, küll 360 kraadi pole! 330-340 parimal juhul (hüdrot kasutades). Ja kuidas on arvestatud kere kinnitamine, kui otstes pole karbis/lanseroonis avasid?
Miks ta 360 ei või olla, nii palju kui ma aru saan, siis hüdrosilinder ei pööra keret, vaid muudab postide kõrgust?
Hüdrauline teleskoop silinder muudab tõesti kere kõrgust vastavale kõrgusele , seda on näha ka joonise pealt.
Lisan siia natuke rohkem lisainfot mis ja kuidas toimib

Siin siis jupid mille kokkupannes saate pöörleva aluse
[Pilt: rottiserie1e.jpg]

Rattad liikuvus on hea , arvestades kohta kus seda teha , eelistatud kõval pinnasel , mitte paksu liiva sees
Põõrlev alus on hea taastamise tööriist Teil endal on juba lihtne seda kõike üles paigaldada ilma vaeva nägemata kliendid soovivad ja vajavad seda tööriista . Seda aparaati on lihtne kasutada, lihtne pöörata, olemas mitmeid võimalusi ja soodsa hinnaga.
[Pilt: mainframee.jpg]
Illustreeriv pildike ka siia . Selline ta siis on
[Pilt: 41orebacaclss500.jpg]

_siim_

mina näen hetkel siin ühte suurt miinust,katmata silindrit!
Ma ei saa linki lahti. Kuidas auto kere kinnitatakse, et masin tasakaalu saaks? Mitu kg, ja mis parameetritega masinat selle konstruktsiooni vahele paigaldada saab? see on mõeldud ainult kerele, eelnevalt mootor, paak ja sillad eemaldatud?
Seda tööd saab teha selle aparaadiga väga vabalt isegi siis kui su autol on mootor peal !
Pildi peal pole tõesti silindreid näha aga need lisatakse sinna , ja hetkel ei tegele selle äriga.
aga kui soovi on saate alati mu poole pöörduda.
Oled kindel, et neil mis sina teed on ka hüdrosilindrid olemas? Millise sammuga pöörlemise kraade saab paika panna?
Sellisel ajal saab ilma hüdrosilindriteta (või ka pneumoCool) kerekallutuspingi kätte 5k eest. Hüdraulikaga ehk 10k. Sellisel raskel ajal pole küll ostjaid asjale.
Pakun seda tööd isegi, kui huvitute. Ka poole odavamaltSmile
Siiski. Jõudu tööle ja palju paksu rahakotiga kliente.
Ma ei tea, mul pole küll väga raske aeg, aga näita 5k maksva kallutuspingi pilti äkki?

Ma vist mingi aastakese või nii tagasi otsisin aktiivsemalt kallutuspinki ja ainuke variant oli välismaalt tellimine, ja nüüd on järsku lausa konkurents? Väga tervitatav, kui keegi just laskmata karu nahka ei jaga Smile
(26-03-2009, 06:00 AM)Liblikmutter Kirjutas: [ -> ]Sellisel ajal saab ilma hüdrosilindriteta (või ka pneumoCool) kerekallutuspingi kätte 5k eest.

Pilte?
Ja kus saaks käega katsuda?