automoto.ee foorumid

Täisversioon: küttekulu mõõtmise seade autole/traktorile
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
oleks vajadus sellise seadme järgi, mis mõõdaks ära traktori kütuse kulu.

ei oska kuidagi netist kah otsida...


sinna vast \"veemõõtjat\" vahele ei pane.
pole täpsemalt uurinud, aga kusagilt kõrvu jäänud: \"kompuuter\" saab andmed \"õhulugejalt\" ja lambda-andurilt ning arvutab nende järgi kütusekulu.
parandage, kui asi teistmoodi! Pole eriti kindel!

PS! Ja kas/mis on Opel Monzal ja Chevy Monzal vahet? Tehnikas ma mõtlen (Svenson ei taha end opli-omanikuks tunnistada:lol).

teet,
omab suht täpse kompuutriga kulgurit
mh T-150 vast lambdaandurit vahele ei pane... aga see veelugeja on hea idee :eureka


opel monzal ja chevy monzal on nii palju ühist, et mõlemad on GM kontsernis ja nii paljukest veel, et see monza nimi on võetud kurikuulsalt Monza ringrajalt itaalias.

muud ühist nagu pole seal midagi
Aga 13 sa siis saad ju uhkusega (rinnas ) öelda et sa oled Chevy omanik.

Mina oleks küll selle üle uhke, kasvõi natukeBig Grin
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: svenson
oleks vajadus sellise seadme järgi, mis mõõdaks ära traktori kütuse kulu.

ei oska kuidagi netist kah otsida...


kõige lihtsam kütuse kulu arvutada paaki kallatud kütuse ja läbitud kilomeetrite kaudu
või ma exin

veemõõtjast pole eriti kasu sest sa saad sama tulemuse teada sellest kui palju kütust paaki kallasid
Veemõõtja tõenäoliselt ei funka normaalselt seal. Mäletamist mööda jätavad penskarid kraani tilkuma ja koguvad niimoodi vett, ilma et veemõõtja seda registreeriks. Arvestades kui palju kütust keskmine masin tunnis tarbib ja tuginedes eelmainitule, siis võib arvata, et see näit saab olema kõvasti väiksem, kui tegelikult läbivoolanu.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: svenson
oleks vajadus sellise seadme järgi, mis mõõdaks ära traktori kütuse kulu.

ei oska kuidagi netist kah otsida...


kle aga kas sa tahad seda kütusekulu pidevalt jälgida või siis ühe kordselt

metsavaht

Mõõdikuid müüb KG Knutsson (www.kgk.ee). Hinnad võivad küll auto või traktori hinda ületada.

BurnStreet

Mul näiteks BMW 528-l näitab eraldi analoog-näidik pidevalt kütuse hetkekulu, pole kompuutriga seotudki. Tegelikult huvitab mind ennastki, et kuidas ta seda mõõdab, peaks kohe järgi uurima, et mis andur ...
Samas sealt keskmist kütusekulu küll teada ei saa, selleks ikka kompuuter vaja.
Kõige labasem variant mõõdab vist lihtsalt alarõhku sisselasketorustikus. See sõltub nii mootori pööretest kui ka seguklapi asendist ja näitab ligikaudselt mootori tööreziimi ökonoomsust.
Parkli firma, talnas mustjõe tänavas pakkus serändseid asju, aga pidid olema mitte eriti töökindlad .
http://www.parkli.ee/
Golf Gti DOHC 16V on selline seade olemas,mis näitab keskmist kütusekulu ja ma täpselt ei tea mida veelSmileOtsi lammutustest!Wink